Apie StatybaPIGIAU.lt

 

 

Konkurencija Lietuvos statybinių medžiagų rinkoje gan didelė. Dauguma tiekėjų siūlo gausų produktų asortimentą ir kartais sunku susigaudyti koks produktas Jūsų poreikiams būtų optimaliausias. Jei Jūs esate klientas, kuris ieško optimaliausio varianto su aiškiu kokybės išskirstymu, tokiu atveju StatybaPIGIAU.lt Jus tikrai turėtų sudominti! Mūsų prekių asortimentą sudaro ekonominio, standartinės ar premium klasės produktai.

 

 

MEDŽIAGOS PAGAL UŽSAKYMĄ

Užsakomų prekių asortimentas StatybaPIGIAU.lt portale apima pagrindines statybines medžiagas. Čia galėsite rinktis nuo ekonominės iki premium(aukščiausios) klasės. Šioje dalyje esančios medžiagos išlaiko savo ypač konkurencingą kainą atsižvelgiant į kitus pasiūlymus rinkoje.

 

Visiems šiems produktams išduodami kokybę patvirtinantys sertifiktai, išrašomos deklaracijos, bei suteikiamos pilnos(gamintojo numatytos) garantijos.

 

 

IŠPARDUODAMOS PREKĖS

Mes turime ilgametę patirtį ir glaudžius santykius su gausybe medžiagų tiekėjų(gamintojų) iš Lietuvos ir artimiausių užsienio valstybių, kurie dėl vienos ar kitos priežasties nori parduoti tam tikrus produktus pigiau. Pagrindinė kliūtis, kodėl šie produktai buvo sunkiai parduodami, tai operatyvios informacijos nebuvimas apie galimo produkto pardavimo galimybę bei priežastį. Visą tai išsprendžia StatybaPIGIAU.lt!

 

 

IŠPARDUODAMŲ PREKIŲ KOKYBĖ

Išparduodamos produkcijos prekės portale StatybaPIGIAU.lt yra skirstomos į tokias kategorijas:

 

1 rūšis. Tai analogiškos medžiagos, kurios yra užsakomų medžiagų dalyje. Bet tai dažniausiai medžiagos, kurias tiekėjas parduoda dėl perteklinio sandėlio likučio ar tam tikros strateginės rinkodaros sumetimų. Taip pat, gali būti prekės iš bankrutuojančių įmonių. 

Visos 1 rūšies statybinės medžiagos atitinka Lietuvos statybos reglamento(STR) normas

1 rūšies produkcijai išduodami kokybę patvirtinantys sertifikatai, išrašomos deklaracijos, bei suteikiamos pilnos garantijos.

 

 

2 rūšis. Antra rūšis skirstosi į 4 kategorijas:

2A: į šią kategoriją įeina medžiagos, kurios buvo nurašytos dėl tam tikrų suderėtų parametrų neatitikimo (tarkim spalva, forma, dydis). Šios medžiagos neturi estetinių ar techninių trūkumų. Šioms medžiagoms gali būti suteikiama dalinė garantija.

 

2B: į šią kategoriją įeina medžiagos, kurios turi nedidelių tam tikrų techninių nukrypimų nuo rinkoje įprastų standartų (mažesnis pačio plieno ar apsauginio lydinio storis). Arba turi tam tikrų minimalių estetinių pažeidimų (nedideli paviršiaus įbrėžimai, įlenkimai ar įskilimai). Šie pažeidimai dažniausiai neturi įtakos medžiagos funkcionalumui, bei jos ilgaamžiškumui.

 

2C: į šią kategoriją įeina medžiagos, kurios buvo nurašytos dėl nemažų šiai medžiagai padarytų pažeidimų, kurie atsirado dėl netinkamos gamybos, sandėliavimo ar transportavimo. Šie pažeidimai gali turėti įtakos medžiagos kai kurioms funkcinėms savybėms bei tarnavimo laikui.

 

2D: šiai kategorijai priklauso visokios gamybinės bei statybinės atliekos(likučiai), bei ypač stambių defektų turinčios medžiagos.

 

StatybaPIGIAU.lt portale Jūs galėsite rasti kiekvieno AKCIJUOJAMO produkto aprašymą (į kurį įeis ir pagrindiniai techniniai parametrai) bei kokybiškas šio produkto nuotraukas