Filtrai

Įranga, įrankiai
Akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai

Akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai

 

 

Akumuliatoriniai įrankiai – vertinantiems naujumą ir laiko svarbą. Pagrindinis privalumas akumuliatorinių įrankių – akumuliatorius, kuris leidžia įrankiu naudotis tose vietose, kur gali nebūti elektros tiekimo. Taip pat šie įrenginiai yra kompaktiški ir ergonomiški – baterija dažniausiai prisitvirtina apatinėje įrankio dalyje, todėl dirbant nesijaučia jokio diskomforto, o šiuolaikinės baterijos turi ganėtinai ilgą tarnavimo laiką ir išlaiko pakankamą energijos kiekį. Akumuliatorinių įrankių trūkumas tas, kad išsikraunant akumuliatoriui, tolygiai prarandama ir įrankio galia. Taip pat, kol įrankio baterija kraunasi, jūs negalite su juo dirbti, nebent turite kitą pakrautą bateriją.

 

Elektriniai įrankiai išskiskiria savo galia, patikima baterija ir veikimo ilgaamžiškumu. Šie įrankiai itin kompaktiški, tačiau mažai mobilūs, nes įmanoma dirbti tik ten, kur yra elektros lizdas. Jei jums netrugdo iš įrankio kyšantis laidas, jūsų darbo vieta yra arti elektros lizdo – jums puikiai pasitarnaus elektrinis įrankis.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 1

Išsirinkite sau tinkamą įrankį įvertinę, kur ir kokius darbus planuojate dirbti – jei jums svarbu mobilumas ir greitis – rinkitės akumuliatorinius įrankius, jei galia ir patikimumas – elektrinius. Jei nežinote, kuris įrankis jums tinka labiausiai – susisiekite, padėsime išsirinkti. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod