Filtrai

Įrankiai

Akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai

Akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai

 

Žinomų gamintojų: Stanley, Milwaukee, DeWalt ir kt. platus akumuliatorinių ir elektrinių įrankių pasirinkimas - Statybapigiau.lt 

 

Akumuliatoriniai įrankiai - vertinantiems naujumą ir laiko svarbą. Pagrindinis privalumas akumuliatorinių įrankių - akumuliatorius, kuris leidžia įrankiu naudotis tose vietose, kur gali nebūti elektros tiekimo. Taip pat šie įrenginiai yra kompaktiški ir ergonomiški - baterija dažniausiai prisitvirtina apatinėje įrankio dalyje, todėl dirbant nesijaučia jokio diskomforto, o šiuolaikinės baterijos turi ganėtinai ilgą tarnavimo laiką ir išlaiko pakankamą energijos kiekį. Akumuliatorinių įrankių trūkumas - išsikraunant akumuliatoriui, tolygiai prarandama ir įrankio galia. Taip pat, kol įrankio baterija kraunasi, jūs negalite su juo dirbti, nebent turite kitą pakrautą bateriją. Mūsų asortimente rasite įrankių akumuliatorius/baterijas, akumuliatorinius suktuvus/gręžtuvus, smūginius suktuvus/veržliasūkius, tepimo presus, silikono pistoletus, kniediklius, terkšles ir daug kitų įrankių - Jūsų darbams namuose ir statybų aikštelėje. 

 

Elektriniai įrankiai - išskiskiria savo galia, patikima baterija ir veikimo ilgaamžiškumu. Šie įrankiai itin kompaktiški, tačiau mažai mobilūs - įmanoma dirbti tik ten, kur yra elektros lizdas. Jei jums netrugdo iš įrankio kyšantis laidas, jūsų darbo vieta yra arti elektros lizdo - jums puikiai pasitarnaus elektrinis įrankis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Statybapigiau.lt rasite - elektrinius lituoklius, peilius, maišytuvus, diskinius pjūklus, perforatorius, oblius, daugiafunkcinius įrankius, kampinius šlifuoklius, viniakales, tiesinius šlifuoklius/graviruoklius ir daug kitų kokybiškų elektrinių įrankių. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 113

Išsirinkite sau tinkamą įrankį įvertinę, kur ir kokius darbus planuojate dirbti - jei jums svarbu mobilumas ir greitis - rinkitės akumuliatorinius įrankius, jei galia ir patikimumas - elektrinius. Jei nežinote, kuris įrankis jums tinka labiausiai - susisiekite, padėsime išsirinkti. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod