Filtrai

Garantinis laikotarpis
Spalva
Plieno padengimas
TVORA
Tvoros tinklai
Pinti tvoros tinklai

Pinti tvoros tinklai

Pinto tinklo tvora yra pagaminta iš lankstytos metalinės vielos. Norint išvengti korozijos, mechaninių ir kitų pažeidimų, gamybos metu tinklas yra padengiamas cinko ir polimero dangomis. Taip gaminys ne tik ilgiau tarnauja, bet ir išlaiko estetišką išvaizdą. Pinto tinklo tvoros populiarumą įgavo dėl plataus panaudojimo galimybių, puikių techninių duomenų ir prieinamos kainos. Dėl to jos tapo vienos iš populiariausių tvorų daugelyje pasaulio šalių. Dažniausios pinto tinklo tvoros naudojimo sritys: sporto teritorijų, sodų ir daržų aptvėrimas, statybinių medžiagų apsauga, įmonių ir sandėlių teritorijų padalinimas, mažų ir vidutinių gyvuliams skirtų gardų suformavimas atvirame ore, įvairių konstrukcijų ir įrangos apsauga nuo mechaninių pažeidimų.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 7

Daugelis galvoja, kad tvoros tinklas – brangus sprendimas ir, kai reikia aptverti visą teritoriją, pergyvenama dėl būsimų išlaidų. Tačiau tai yra mitas. Tinklas tvorai yra bene pats pigiausias tvoros aptverimo sprendimas, todėl siūlome jį rinktis tiems, kurie ieško ne tik kokybės, tačiau ir gero kainos santykio. Mūsų asortimente rasite gausų pintų tinklų pasirinkimą. Galite rinktis pagal tinklo aukščius, spalvas. Taip pat, renkantis tinklą tvorai, reikėtų dėmesį atkreipti ir į vielos storį. Jeigu Jūsų tikslas yra tiesiog aptverti teritoriją, tuomet galite rinktis tinklus supintus iš plonesnės vielos. Tačiau, jeigu turite vaikų, kurie kieme spardo kamuolį, tuomet rekomenduojame rinktis tinklus pagamintus iš storesnės vielos.

Statybapigiau.lt asortimente turime aukštos kokybės pintus tinklus, kurių kaina, lyginant su rinka, yra konkurencinga. Mes bendradarbiaujame tiesiogiai su tvoros tinklų gamintojais, todėl galime pasiūlyti vartotojams draugiškas kainas.

Jeigu nežinote, kuris tvoros tinklas Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į kylančius klausimus bei padės rasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus, patars tinklų montavimo klausimais.

Daugelis galvoja, kad tvoros tinklas, pintas – brangus ir kai reikia apjuosti visą teritoriją – dažniausiai pergyvenama dėl investicijų, kurios nedžiugina. Tačiau tai yra mitas. Apskritai, tinklas yra bene pati pigiausia tvoros vėrimo alternatyva, tad siūlome ją rinktis tiems, kurie ieško ne tik kokybės, tačiau ir kainos. Galiausiai, siūlydami labai įvairų tinklo pasirinkimą, kurio pynimas kinta, esame tikri, kad galiausiai kiekvienas ras tokią opciją, kuri labiausiai jam patinka ir tuo pačiu kuri gražiausiai dera aplinkoje.

Statybapigiau.lt tvoros tinklas, pintas – ne tik pačios geriausios kokybės, kadangi bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, tačiau taip pat ir patrauklios kainos, kuri atitinka daugelio poreikius. Žinoma, daugeliui taip pat patinka ir tai, kad mūsų prekybos vietose galima rasti akcijas, kurios sumažins kainą, tačiau kokybė bus tokia pat puiki. Tokia, kokios vertas kiekvienas ir tuo pačiu tokia, kokios labiausiai norisi savo kieme, sode bei bet kurioje kitose vietoje. Plati pasiūla – Jūsų patogumui, nes tai leidžia iki mažiausių smulkmenų rasti tai, kas Jums tinka ir patinka.

Jeigu nežinote, kuris tvoros tinklas Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į kylančius klausimus bei padės rasti poreikius patenkinančią kokybę.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod