Filtrai

Spalva
Plieno padengimas
TVORA
Stulpai
Stačiakampiai stulpai

Stačiakampiai stulpai

 

Metaliniai stačiakampiai tvoros stulpai yra tvoros konstrukcinis elementas. Šis elementas atlieka pagrindinę atraminę visos tvoros funkciją. Metaliniai stačiakampiai tvoros stulpai gali būti naudojami įvairiai: tinklinių, medinių arba metalinių tvorų bei vartų įrengimui. Į komplektą taip pat įeina PVC dangtelis, kuris apsaugo kiekvieno stulpelio viršų nuo kritulių. Nenaudonat dangtelio, šalto periodo metu drėgmė pakliuvusi į stulpelio vidų, jį gali deformuoti. Tvoros stulpai yra nudažyti milteliniu būdu ir cinkuoti.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 15

Kai yra ieškomi labiausiai tinkami stačiakampiai stulpai – siūlome kuo daugiau dėmesio skirti kokybei, matmenims, tačiau ne kainai, kadangi ji pas mus – visada patraukli. O kad pavyktų sutaupyti dar daugiau – visada siūlome akcijas, kurios sumažina kainas dar labiau ir tokia atveju kiekvienas gali rasti tai, ko jam reikia ir kas tarnaus našiai bei funkcionaliai. O patys stačiakampio formos stulpai – jau yra geras pasirinkimas, kadangi jie labai patvarūs ir patraukliai atrodo, tarnaus daugelį metų, kadangi yra atsparūs aplinkos poveikiui.

Kadangi stačiakampiai stulpai atlieka visą svarbiausią atramos funkciją – tuo renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti patvarumui ir tuo pačiu derinti su lentelėmis arba tvora, kuri bus tveriama. Ne veltui suderinamumas yra toks svarbus. Nors dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama estetikai, tačiau reikia nepamiršti, kad kokybė – svarbiausia ir tuo pačiu stulpai turi būti užtektinai patvarūs, kad gebėtų išlaikyti visas konstrukcines dalis, kurios bus komponuojamos vėliau.

Jeigu pasirinkimas Jums yra per daug sunkus – visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie padeda rasti tai, kas Jums labiausiai tinka ir kas tarnaus daug metų bei nekis savo estetika.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod