Filtrai

SODO PREKĖS
Šiltnamiai

Šiltnamiai

 

Statybapigiau.lt asortimente - kokybiški, ilgaamžiai, Lietuvoje pagaminti šiltnamiai. Visi šiltnamiai yra dengti kanalinio polikarbonato danga. Kodėl verta rinktis būtent šios dangos šiltnamį? 

  • Ilgaamžiškumas. Polikarbonatiniai šiltnamiai yra ilgalaikė investicija, užtikrinanti ilgą tarnavimo laiką - jiems suteikiama net 10 metų garantija. Tai nereiškia, kad praėjus garantiniam laikotarpiui šiltnamis nebetarnaus - tiesiog danga, veikiama išorės veiksnių, gali prarasti savo skaidrumą. Tinkamai sumontuotas šiltnamis gali tarnauti 20 ir daugiau metų. 
  • Šiluminė varža. Dėka dvisienių lakštų strūktūros, šiluma šiltnamio viduje pasiskirsto proporcingai. Šiltnamis nei greit atvėsta, nei daug prikaista. Speciali kanalų struktūra prislopina saulės spindulius, bei dirbtinai sukuria pavėsį, kad išvengti augalų perkaitimo.  
  • Atsparumas smūgiams, krušai. Polikarbonatinė danga atlaiko krušos gabalėlius iki 20 mm diametro, kai jie krenta ne didesniu nei 21 m/s greičiu. 
  • Skaidrumas ir laidumas šviesai. Saulės spinduliai tolygiai pasiskirsto visuose šiltnamiuose, todėl augalai gauna vienodą kiekį šilumos ir šviesos. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 30

Siūlome 3 tipų Lietuvoje pagamintus ir mūsų oro sąlygoms pritaikytus kokybiškus šiltnamius:

  • Arkiniai. Vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą - itin stiprios konstrukcijos šiltnamiai, skirti ir mėgėjiškai ir profesionaliai daržininkystei. Pasižymi erdvumu, platumu, praleidžia daug saulės šilumos ir šviesos. Dėl tvirtos konstrukcijos galima parišinėti augalus prie šiltnamio karkaso, kabinti vazonus ir lentynėles. Arkiniai šiltnamiai yra lengvai ir greitai surenkami. Taip pat yra galimybė šiltnamius padidinti. 
  • Namelio formos. Norintiems ne tik patikimo, ilgaamžio šiltnamio, bet ir išskirtinio išvaizda - siūlome dvišlaištį namelio formos šiltnamį. Su šio tipo šiltnamiu galima itin optimaliai išnaudoti visą jo plotą. Šie šiltnamiai - puikiai tinkami ne tik Lietuvos klimatui, nes yra sukomplektuoti jau su pamatiniu pagrindu, o skersiniai visu perimetru yra įkasami į žemę. Taip pat specialios konstrukcijos aliuminis kraigas šiltnamiui suteikia papildomo tvirtumo bei išskirtinumo ir apsaugo kanalinio polikarbonato dangą. 
  • Lašo formos. Tai naujos formos ir dizaino šiltnamiai pritaikyti Lietuviškam klimatui. Modernūs, kompaktiški ir nepaprastai paprasti šiltnamiai - ieškantiems tvirto, ilgaamžiško, išskirtinio šiltnamio. Dėka savo neįprastos formos - sniegas žiemą neužsilaikys ant šiltnamio viršaus ir lengvai nuslys žemyn. Šie šiltnamiai turi tvirtą ir aukštą pamatinį pagrindą, tad viskas ko reikia - yra komplekte. Taip pat lašo formos šiltnamiai išsiskiria tuo, kad turi automatinio stoglangių atidarymo funkciją. 
Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod