Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Spalva
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis
TVORA
Stulpai
Apvalūs stulpai

Apvalūs stulpai

Apvalūs metaliniai tvoros stulpai yra bazinis konstrukcinis tvoros elementas, kuris atlieka pagrindinę atraminę visos tvoros funkciją. Metaliniai tvoros stulpai gali būti naudojami tinklinių, medinių arba metalinių tvorų bei vartų įrengimui. Statybapigiau.lt gaminių kokybė užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų siūlomi tvoros apvalūs metaliniai stulpai tinka privačių namų, sodų, parkų, sodybų ir kitų objektų aptvėrimui. Į metalinio stulpo komplektą taip pat įeina PVC dangtelis, kuris apsaugo kiekvieno stulpelio viršų nuo kritulių ir kitų žalingų aplinkos sąlygų. Tvoros stulpai yra nudažyti milteliniu būdu ir cinkuoti.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 17

Jau skaičiavusiems tvoros sąmatą yra aišku, jog tai yra brangus statinys, todėl yra svarbu tvoros tvėrimui naudoti itin kokybiškas medžiagas. Pasirinkus kokybiškas medžiagas, tvora bus galima džiaugtis ilgus metus ir nereikės papildomų investicijų. Atsakingai reikėtų rinktis kiekvieną tvoros elementą. Pavyzdžiui, vienas iš tvorai reikalingų elementų yra tvoros stulpai. Mūsų asortimente yra tiek apvalūs stulpai, tiek stačiakampiai stulpai. Statybapigiau.lt asortimente turime skirtingus apvalius tvoros stulpus. Galima išsirinkti iš skirtingų aukščių, skirtingo plieno storio, skirtingos spalvos.

Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su stulpų gamintojais, šias prekes importuojame tiesiai iš gamintojų sandėlių, todėl savo pirkėjams galime pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės gaminius, bet ir gerą kainą. Perkant Statybapigiau.lt ne tik įsigysite kokybiškus gaminius, tačiau ir sutaupysite.

Jeigų mūsų asortimentas Jums atrodo per gausus ir yra sudėtinga išsirinkti apvalius tvoros stulpus arba susikomplektuoti ir visą tvorą, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais. Jie įsiklausys į Jūsų poreikį ir suteiks informaciją apie tai, ką Jums reikėtų pasirinkti.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau