Filtrai

Spalva

Vartai, varteliai

 

Apsitveriant teritoriją reikia palikti bent vieną išvažiavimą automobiliams, todėl kartu su tvoromis montuojami ir  kiemo vartai. Kiemo vartai gali būti skirstomi į kelias kategorijas pagal skirtingus parametrus, tokius kaip: dizainas, panaudotos medžiagos, atidarymo būdas. Pagal vartų konstrukciją, jie gali būti varstomi, stumdomi, susilankstantys.

  • Varstomi vartai dažniausiai yra dvivėriai. Tai leidžia kiekvieną vartų pusę padaryti lengvesne, atmesti galimybę nusvirti ir sumažinti sąvarų judėjimo spindulį.  Atveriamių tvoros vartų pagrindiniai privalumai – paprastas montavimas, gera kaina.
  • Stumdomi tvoros vartai juda tiesia linija į dvi puses. Tokio tipo vartų konstrukcija leidžia arti vartų parkuoti automobilius, todėl galima mažiau erdvės skirti stovėjimo aikštei.
  • Susilankstantys tvoros vartai tinka, kai negalima naudoti varstomų arba stumdomų vartų. Tokių vartų konstrukcija turi kitų tipų vartų pliusus: neturi priešsvorio, kaip dvivėriai vartai ir leidžia parkuotį automobilį arti įvažiavimo, kaip stumdomi vartai.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 15

Siūlome Jums platų vartų ir vartelių pasirinkimą: stumdomi, varstomi, 3D segmento, su strypelių užpildu, dvivėriai ir t.t. Neabejojame, kad tikrai išsirinksite vartus sau, o jeigu dar kyla dvejonių dėl pasirinkimo – susisiekite su mumis ir padėsime Jums išsirinkti geriausią variantą! 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod