Filtrai

Skardos storis
Spalva
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis
STOGŲ DANGA
Plieninė danga
Moduliniai čerpiniai profiliai

Moduliniai čerpiniai profiliai

 

Plieninės čerpės yra dažnas stogo dangos pasirinkimas. Šio tipo stogo danga yra tinkama norint, kad stogas nereikalautų papildomų investicijų, tačiau atrodytų šiuolaikiškai, moderniai. Plieninės stogo dangos pasirinkimo privalumai – (1) Tokią stogo dangą yra paprasta montuoti; (2) Danga yra lengva, todėl nereikalauja papildomo stogo konstrukcijos sutvirtinimo; (3) Tinka įvairios paskirties objektams; (4) Plieninėmis čerpėmis dengtas pastato stogas atrodo estetiškai; (5) Ši danga turi grįžimo į pradinę formą savybę; (6) Plieninės čerpės yra ilgaamžės. Priklausomai nuo gamintojo, garantija, dažniausiai, yra suteikiama nuo 10 iki 30 metų.

 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 17

Jeigu Jums yra reikalingi moduliniai čerpiniai profiliai – tokiu atveju siūlome juos įsigyti statybapigiau.lt internetinėje parduotuvėje. Siūlome ne tik labai plačią pasiūlą, kuri kinta savo smulkmenomis, tad kiekvienas gali rasti tai, kas tenkina jo poreikius, tačiau taip pat ir patrauklias kainas, kurios gali būti dar mažesnės akcijų metu. Galiausiai, jeigu nežinote, kurie profiliai jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pataria ir tuo pačiu atsako į klausimus visiškai nemokamai.

Taigi, moduliniai čerpiniai profiliai pirmiausia yra pasirenkami pagal matmenis, kurie kinta. Žinoma, daugiau dėmesio skirti ir spalvos gamai, kurie yra labai plati: nuo pastelinių iki ryškių spalvų, kurios dažniausiai puošia verslo centrus. Būtinai domėkitės garantija, kadangi tai leis būti ramiu, kad rasite ilgai ir visapusiškai Jums tarnausiančius gaminius, kurie ne tik atitiks, tačiau ir pranoks lūkesčius. Taip pat nepamirškite dėmesio skirti ir gamintojui. Patikimas, ilgą patirtį turintis gamintojas, Jums pasiūlys prekes, kurios tarnaus ilgai, kurių priežiūrai beveik nereikės skirti papildomo laiko ir pinigų.

Ar tikrai moduliniai čerpiniai profiliai yra geriausias pasirinkimas? Daugelis sutiktų, kad taip. Tik rinkitės kokybę, kuri atitinka poreikius ir tarnauja  ilgai, funkcionaliai bei nekinta savo išvaizda. Jeigu negalite apsispręsti, kuris gaminys Jums yra tinkamiausias, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais. Jie išklausys, kokie yra Jūsų poreikiai ir pasiūlys geriausiai šiuos poreikius atitinkančius sprendimus.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod