Filtrai

Buitinės

 

Buitinės kopėčios - reikalingos kone kiekvienuose namuose: pasiekti reikiamus daiktus, atlikti nesudėtingus remonto darbus ar panaudoti sode. Kad ir koks būtų kopėčių aukštis, svarbiausia - patikimumas ir saugumas.

 

Siūlome platų, daugiau nei 100 metų patirtį turinčio gamintojo - KRAUSE buitinių kopėčių pasirinkimą.

 

Rinkitės iš: pastatomų/sulankstomų, tiesių/atremiamų ar dvipusių/sulankstomų buitinių kopėčių ir namuose bei sode dirbkite užtikrintai.

 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 24

 

Pastatomos/sulankstomos kopėčios - mobilios, paprastos ir stabilios. Į žemę remiasi keturiomis kojomis, todėl, naudojant ant lygių paviršių, užtikrinamas ypatingas saugumas. Pastatomos/sulankstomos kopėčios turi didelį privalumą - viršuje esančią platesnę pakopą - „aikštelę“, ant kurios galima pasidėti reikalingus įrankius: dažų indelius, teptukus, volelius ir kt., todėl nereikia vis leistis žemyn ir pasiimti reikiamų daiktų. Jei jums kopėčios reikalingos nedidelių aukščių, pavyzdžiui, naudojimui bute - rekomenduojame įsigyti sumažintas sulankstomas kopėčias. Tokios kopėčios turi nedaug pakopų, yra itin lengvos, užima mažai vietos ir puikiai pasitarnauja buityje.

 

Jei Jums reikalingos tiesios/atremiamos kopėčios - turėkite omenyje, kad šios kopėčios yra mažiau saugios, nes į žemę remiasi tik dvejomis kojomis, todėl yra didesnė rizika nukristi. Visgi, beveik visos KRAUSE atremiamos kopėčios turi slydimui atsparų padą, todėl būsite labiau apsaugoti nuo galimo kritimo.

 

Dvipusės/sulankstomos kopėčios - taip pat kaip ir pastatomos/sulankstomos yra mobilios, paprastos ir stabilios. Tai yra gerai žinomos tradicinės „A“ formos kopėčios, su platesne aikštele, kurioje galima pasidėti reikiamus daiktus ir išvengti laipiojimo žemyn. Gali būti su pakopomis tik iš vienos arba iš abiejų pusių. Puikiai pasitarnaus tiek bute, tiek name ar sode.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod