Filtrai

SAULĖS ELEKTRINĖS
Saulės jėgainės montavimo sistemos

Saulės jėgainės montavimo sistemos

 

Saulės elektrinės, kurios yra skirtos namų ūkiams arba įmonėms, dažniausiai įrengiamos arba ant pastato stogo, arba montuojamos ant žemės, jeigu pastato stogo ploto nepakanka, jis nėra tinkamas saulės elektrinei įrengti. Kadangi saulės elektrinių konstrukcijos yra sukurtos taip, kad išlaikytų saulės modulių svorį, nepaslankumą, būtų atsparios išorės poveikiams (pvz. vėjui, sniego apkrovoms),  jų tvirtinimo būdai skiriasi priklausomai nuo jų montavimo būdo ir vietos. Renkantis konstrukcijas saulės elektrinei svarbu išsirinkti tokią, kuri būtų lengva, bet tvirta, užtikrintų tvirtumą saulės moduliams, nekoroduotų. Svarbu atkreipti dėmesį ir į suteikiamas garantijas.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 41

Saulės elektrinės konstrukcijos pasirinkimas gali priklausyti ir nuo paties stogo, jo dangos. Prieš pradedant montuoti saulės elektrinę ant šlaitinio stogo, svarbu yra įsivertinti stogo dangą: ar tai skarda, šiferis, o gal bitumas? Nuo to priklausys, kokias konstrukcijas reikia pasirinkti.

Saulės elektrinės montavimas ant šlaitinio stogo su skardos danga. Įprastai montavimo konstrukcijos aliuminio bėgeliais su specialiais tvirtinimais ant skardinio stogo yra tvirtinamos prie stogo dangos nerūdijančio plieno dalies. Vėliau ant šių bėgelių būna sudedami gnybtai – laikikliai, kuriais pritvirtinami moduliai.

Saulės elektrinės montavimas ant šlaitinio stogo su šiferio danga. Šiferio stogui yra naudojamos smeigės, kurios taikomos į stogo grebėstus. Smeigės turi būti sukamos per šiferio bangos viršų tam, kad sukimo vietose nesikauptų drėgmė ir stogas nebūtų pažeistas. Tada prie smeigių tvirtinami bėgeliai ir gnybtai.

Saulės elektrinės ant molinių čerpių stogo. Tai problematiška stogo danga. Montavimas užtrunka ilgiau. Naudojami specialūs kabliai, kurie pakišami po čerpe ir pritvirtinami prie gegnių. Montavimas yra sudėtingesnis, nes kiekvieną tokią čerpę reikia atkelti ir paruošti, kad po ja tilptų ir įsistatytų konstrukcija. Vėliau dedami bėgeliai, ant jų tvirtinami saulės moduliai.

Saulės elektrinės montavimas ant plokščio stogo. Montuojant elektrinę ant plokščio stogo yra svarbu įvertinti stogo plotą, nes elektrinės bus montuojamos taip, kad tarp atskirų modulių grupių būtų išlaikomi tam tarpai, kurie nemestų šešėlio. Montuojant elektrinę ant plokščio stogo yra naudojamos balastinės konstrukcijos. Atliekant elektrinės montavimo darbus ant plokščio stogo, jo danga nėra pažeidžiama, nes konstrukcijose naudojama speciali, nuo pažeidimų apsauganti guma.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod