Filtrai

FASADAS
Tinkai
Armavimo priemonės

Armavimo priemonės

Statybų arba remonto darbai turi būti atliekami itin kruopščiai. Tam, kad sienos ir grindys būtų tvirtos, reikalingas armavimo tinklas, PVC kampai, PVC deformaciniai profiliai, PVC profiliai nulašėjimui ir pan. Armavimo tinklas yra viena efektyviausių priemonių, sauganti nuo trūkių. Geriausia ją naudoti dar prieš apdailą, nes atsiradus trūkiams padėtį pataisyti yra gerokai sudėtingiau ir brangiau.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 5

Armavimo tinklas sienoms arba grindims gali skirtis pagal skirtingus kriterijus. Ši priemonė yra gaminama iš skirtingų medžiagų (tačiau dominuoja cinkas ir stiklo pluoštas). Armavimo tinklas gali būti skirtingo tankio, storio, ilgio, todėl prieš perkant reikia išsiaiškinti skirtingų armavimo tinklų paskirtis. Pavyzdžiui, grindų šildymo sistemoms įrengti, betonavimui yra reikalingas tinklas didesnėmis (apie 10–20 cm) akimis. O sienų tvirtinimui gali būti naudojamas ir daug tankesnis tinklelis.

PVC kampai yra reikalingi pastato kampų armavimui. PVC deformacinių profilių paskirtis – armavimo mišinio ir tinko sujungimas su langų arba durų rėmu. PVC profilis nulašėjimui reikalingas, kai reikia apsaugoti horizontalius kampus nuo vandens nutekėjimo. O PVC praktikos profilis yra puikus pagalbininkas, kai reikia sujungti kelis šilumos izoliacijos sluoksnius ir išvengti šilumos nuostolių.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod