Filtrai

Stoglangio matmenys
Garantinis laikotarpis

VELUX

 

Jau daugiau nei 75 metus VELUX kuria inovatyvius stogo langus ir yra šioje srityje nepralenkiami. VELUX tikslas – tiekti gaminius, kuriais klientai gali pasitikėti ir naudotis ilgus metus. Gamybai VELUX naudoja pažangiausias technologijas, kad būtų užtikrinta kokybė ir suderinamumas. VELUX kompanijoje įdiegta patikrinimo sistema, kurios filosofija – nulis defektų.

 

Verta rinktis VELUX nes:

- Gaminiai patikrinti laiko, atitinka aukštus kokybės kriterijus.
- Stogo langai išbandomi griežtomis sąlygomis ir jiems suteikiamas 10 metų garantinis laikotarpis.
- Atsargines dalis stogo langui VELUX tiekia net 25 metus.
- VELUX teikia nemokamas technines ir architekto konsultacijas.
- Didelis užuolaidėlių, žaliuzių ir markizių asortimentas – spalvos ir raštai atitinka naujausias dizaino tendencijas. 

 

Pro VELUX stogo langus į patalpas patenka dvigubai daugiau dienos šviesos negu pro to paties dydžio fasado langus, be to, jie visiškai transformuoja erdves. Klientams mes siūlome platų gaminių asortimentą. "Standard" stoglangių linija - kokybiški langai už prieinamą kainą. Šie langai ne tik turi visas esmines funkcijas, tačiau suteikia ir galimybę rinktis: valdomi viršutine arba apatine rankena, mediniai ar su poliuretano danga. Šių langų konstrukcija patobulinta: įrengta ThermoTechnology sistema bei papildoma tarpinė, todėl pagerėjo lango sandarumas, garso izoliacija bei atsparumas nepalankioms oro sąlygoms. "Standard Plus" stoglangių linija skirta būstų savininkams, kurie nori investuoti į papildomą energinį efektyvumą ir komfortą. Langai su 2 kamerų stiklo paketais už prieinamą kainą padės išsaugoti šiltus namus. "Premium" stoglangiai skirti būstų savininkams, kuriems svarbus maksimalus komfortas, saugumas ir prabanga. Šiai linijai būdingas išskirtinis dizainas, daugiau pasirinkimo laisvės, planuojant dienos šviesą erdvėse ir galimybė automatizuoti namus bebi įsigyti geriausius rinkoje siūlomus sprendimus. 

 

VELUX siūlo ne tik stogo langus, bet ir kitus stogo sprendimus: 
- Plokščio stogo langai.
- Šviesos tuneliai.
- Dūmų šalinimo langai.
- Išlipimo liukai.
- Avariniai išlipimo liukai.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 33

VELUX yra tarptautinė kompanija, kurios veiklos pagrindą sudaro dienos šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcijos. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki mūsų prekės ženklu. Kompanija VELUX įsteigta 1941 metais dano Villum Kann Rasmussen, kuris ir išrado pirmąjį stogo langą. Šiandien VELUX yra didžiausias stogo langų ir jų priedų gamintojas pasaulyje. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod