Filtrai

Spalva
Garantinis laikotarpis
FASADAS
Tinkai

Tinkai

 

Tinkami tinkai gali garantuoti, kad kartą išlyginus sienas daugiau nebeteks sukti galvos dėl jų pertvarkymo. Ateityje Jums reikės sukti galvą tik dėl sienų spalvos – pasikeitus poreikiui arba nuotaikai, sienas tiesiog persidažysite. Taigi, tinkamai parinktas tinkas Jums suteiks galimybę džiaugtis namais. Statybapigiau.lt internetinėje parduotuvėje yra siūlomi skirtingi tinkai, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka, kas yra reikalingiausia. Tinkamai pasirinkus tinką sienoms ir luboms, supaprastės darbai. Meistrai juokauja, jog tinkamai pasirinktas tinkas ant sienos sklaidosi pats ir beveik nereikia pastangų tinkavimo darbui atlikti.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 19

Kadangi tinkai yra labai įvairūs – renkantis būtinai susipažinkite su charakteristikomis. Gaminio aprašai, kuriuos rasite internetinėje parduotuvėje arba pakuotės, padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu geriausiai atitinka planuojamo darbo poreikius. Mes siūlome ne tik daug įvairių gaminių, tačiau ir labai patrauklias kainas, kurios, tikimės, kad patenkins kiekvieno pirkėjo poreikius ir lūkesčius. O jeigu norite, kad tinkas Jums kainuotų pigiau – visada galite sekti mūsų skelbiamas akcijas, pasiūlymus. Taip pat galite tapti lojalumo programos dalyviu ir beveik visas prekes pirkti pigiau. Taip pat siūlome užsisakyti Statybapigiau.lt naujienlaiškį ir apie geriausius pasiūlymus sužinoti pirmiems.

Juk statybos, kaip dėlionė, susideda iš daug smulkių dalykų. Visų elementų ir etapų visumą virs į Jūsų namus. Tinkas ir tinkavimas yra viena iš statybos darbų visumos dėlionių elementas. Jeigu abejojate, jeigu nežinote, kuris produktas Jums yra tinkamiausias, renkantis tinką siūlome nemokamas konsultacijas, kurios, tikimės, padės Jums rasti tai ko ieškote.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod