Filtrai

FASADAS
Mūro mišiniai

Mūro mišiniai

ALPOL mūro mišiniai – garantija, kad pastato fasadas atrodys įdomiai, stilingai ir patraukliai.

Mūro mišiniai skirti plytų apdailai ir tuo pačiu metu siūlių apdailai per vieną darbo ciklą. Dekoratyvinis glaistymo ir mūro mišinys plytoms susideda iš frakcionuotų kvarcinių užpildų, didelio stiprumo cemento, europietiškų pigmentų ir polimerinių priedų.

Kokybiški mūro mišiniai yra sandarumo, o kartu ir natūralios bei patrauklios Jūsų pastato išvaizdos garantas. Spalvoti mūro mišiniai skirti sienoms kloti iš keraminių, silikatinių ar klinkerio fasadinių plytų, kurių vandens įgeriamumas nuo 5 iki 15%.

Jas rekomenduojama naudoti sienų, tvorų, laiptų ir sudėtingų architektūrinių konstrukcijų statybai. Specialūs priedai apsaugo nuo žydėjimo, o neorganiniai pigmentai neišblunka veikiami ultravioletinių spindulių ir šalčio.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 12

Jeigu nežinote, kuris mūro mišinys Jums yra tinkamiausias, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie suteiks konsultaciją nemokamai. Norint įsigyti prekes internetu pigiau, rekomenduojame sekti statybapigiau.lt parduotuvės naujienas socialiniuose tinkluose, užsiregistruoti ir gauti mūsų naujienlaiškius. Taip pat svarbu paminėti, kad turime lojalumo programą SAVAS ir šios programos dalyviai visada daugelį prekių statybapigiau.lt gali įsigyti pigiau.

 

Mūsų siūlomi mūro mišiniai yra labai įvairūs ir mes tuo džiaugiamės. Paprasčiausiai kiekvieno mūsų kliento poreikiai kinta, tad mums yra labai svarbu, kad iki mažiausių smulkmenų pavyktų juos patenkinti. Štai todėl siūlome ne tik daug variantų, tačiau ir nemokamus patarimus, kurie dažniausiai sukonkretina paieškas ir padeda kiekvienam rasti tokį variantą, kuris geriausiai atitinka asmens poreikius. Tiesa, ne tik fizinio, kuris dažniausiai mišinius perka sau, tačiau ir verslo, kuriems svarbu, kad darbai būtų atlikti itin kokybiškai.

Jeigu nežinote, kurie mūro mišiniai internetu Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie nemokamai padeda rasti tai, ko reikia. O jeigu dar svarbu, kad viskas kainuotų pigiau – siūlome sekti ir mūsų teikiamas akcijas, kurias taip pat skelbiame labai dažnai, labai aktyviai ir tuo pačiu tokias, kokios patenkins labai įvairių žmonių poreikius. Juk bet kokio objekto statybos prasideda nuo tinkamo mūro, tad tik tuomet, kai jis yra patvarus ir geras, pritaikytas tam tikram dariniui – kokybė bus geriausia ir tuo pačiu tarnaus daug metų.

Statybapigiau.lt rūpinasi Jūsų darbais ir siekia, kad jie būtų kuo paprastesni, tarnautų ilgai ir pranoktų poreikius. Susisiekime, pasitarsime ir tuo pačiu prisidėsime prie Jūsų statybų čia ir dabar.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod