Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Garantinis laikotarpis
FASADAS
Mūro mišiniai

Mūro mišiniai

ALPOL mūro mišiniai – garantija, kad pastato fasadas atrodys įdomiai, stilingai ir patraukliai.

Mūro mišiniai skirti plytų apdailai ir tuo pačiu metu siūlių apdailai per vieną darbo ciklą. Dekoratyvinis glaistymo ir mūro mišinys plytoms susideda iš frakcionuotų kvarcinių užpildų, didelio stiprumo cemento, europietiškų pigmentų ir polimerinių priedų.

Kokybiški mūro mišiniai yra sandarumo, o kartu ir natūralios bei patrauklios Jūsų pastato išvaizdos garantas. Spalvoti mūro mišiniai skirti sienoms kloti iš keraminių, silikatinių ar klinkerio fasadinių plytų, kurių vandens įgeriamumas nuo 5 iki 15%.

Jas rekomenduojama naudoti sienų, tvorų, laiptų ir sudėtingų architektūrinių konstrukcijų statybai. Specialūs priedai apsaugo nuo žydėjimo, o neorganiniai pigmentai neišblunka veikiami ultravioletinių spindulių ir šalčio.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 14

Jeigu nežinote, kuris mūro mišinys Jums yra tinkamiausias, susisiekite su mūsų konsultantais, kurie suteiks konsultaciją nemokamai. Norint įsigyti prekes internetu pigiau, rekomenduojame sekti statybapigiau.lt parduotuvės naujienas socialiniuose tinkluose, užsiregistruoti ir gauti mūsų naujienlaiškius. Taip pat svarbu paminėti, kad turime lojalumo programą SAVAS ir šios programos dalyviai visada daugelį prekių statybapigiau.lt gali įsigyti pigiau.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod

StatybaPigiau