Filtrai

KITOS PREKĖS
Gipso kartono profiliai

Gipso kartono profiliai

Gipso kartono profiliai yra svarbios detalės montuojant gipso kartono plokštes. Internetinėje parduotuvėje Statybapigiau.lt siūlome įvairių profilių, kurie naudojami montuojant pertvaras, lubų ir sienų apdailą. Gipso kartono profilių karkasas yra užpildomas mineraline vata ir tarnauja kaip laikančioji konstrukcija. Kartu su kitais komponentais įtakoja ir šilumos bei garso izoliaciją.Tai yra ir itin svarbus komponentas, kuris užtikrina konstrukcijos atsparą ugniai. Asortimente yra lubų ir sienų sistemoms bei gipso kartono plokščių tvirtinimui reikalingų detalių. Taip pat rekomenduojama įsigyti apsauginių glaistymo ir tinkavimo kampų. Visas prekes galima užsakyti Statybapigiau.lt.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 23

Iš šalies gali atrodyti, kad gipso kartono profiliai yra labai maža smulkmena statybų metu, tačiau be jų daugelį darbų atlikti bus neįmanoma arba juos atlikti bus daug sudėtingiau, užtruksite ilgiau, sugaišite daugiau laiko. Žinoma, puiku tai, kad šie profiliai padeda džiaugtis ilgaamže kokybe, kuri leis jums kartą atlikus darbus – gyventi jaukiai, maloniai ir tuo pačiu nesukti galvos dėl remonto, kadangi jis bus tik smulkmena, toli gražu, neapimti gipso kartono keitimo.

Mūsų siūlomi gipso kartono profiliai yra įvairūs. Kinta smulkmenos, charakteristikos, kurios padeda kiekvienam rasti tai, ko reikia. O mums tai yra labai svarbu, kadangi statybapigiau.lt yra ta vieta, kuri orientuojasi į labai skirtingų žmonių poreikių ir siekia juos patenkinti maksimaliai, iki mažiausių smulkmenų.  Jeigu esant tokiai plačiai pasiūlai nežinote, kas Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie labai mielai ir visiškai nemokamai pataria. Viskas tik dėl to, kad Jums pavyktų išsirinkti tinkamiausius ir kokybiškiausius gaminius.

Statybapigiau.lt gipso kartono profiliai – padės Jums užsitikrinti, kad statybos arba remonto darbai bus malonumas, o ne darbas. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod