Filtrai

Spalva
Plieno padengimas

Stulpai tvorai

 

Metaliniai tvoros stulpai yra bazinis konstrukcinis elementas, kuris atlieka pagrindinę atraminę visos tvoros funkciją. Metaliniai tvoros stulpai gali būti naudojami įvairiai: tinklinių, medinių arba metalinių tvorų bei vartų įrengimui. Mūsų gaminių kokybė užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Vartotojui draugiškos kainos ir paprasto montavimo dėka, mūsų siūlomi tvoros metaliniai stulpai tinka privačių namų, sodų, parkų, sodybų, organizacijų statybinių aikštelių aptvėrimui. Į komplektą taip pat įeina PVC dangtelis, kuris apsaugo kiekvieno stulpelio viršų nuo kritulių. Nenaudonat dangtelio, šalto periodo metu drėgmė pakliuvusi į stulpelio vidų, jį gali deformuoti. Tvoros stulpai yra nudažyti milteliniu būdu ir cinkuoti.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 29

Kad ir koks tvoros užpildas bus pasirinktas – pirmiausia reikalingi patikimi ir tvirti stulpai tvorai. Svarbu, kad tvoros stulpai gebėtų atlaikyti net ir gana sudėtingas oro sąlygas. Šiuo metu tvorų pasiūla yra tikrai plati, todėl kiekvienas tikrai ras jam tinkamą variantą. Tad būtinai skirkite kuo daugiau dėmesio smulkmenoms arba galutinį sprendimą priimkite pasitarę su specialistais, kurie mielai konsultuoja, pataria ir galiausiai siūlo nuolaidas, kurios leis įsigyti tai,  ko reikia – kur kas pigiau.

Mūsų siūlomi stulpai tvorai internetu yra ne tik kokybiški, tačiau ir patrauklūs stiliaus prasme. Natūralu, kad daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Juk norisi sukurti ne tik saugią aplinką, tačiau ir tokią, kuri bus graži, kuri derės. Taigi, tiek tvora, tiek kiekvienas jos komponentas, turi būti apgalvoti iki mažiausių smulkmenų.

Statybapigiau.lt – tai yra elektroninė parduotuvė, kuri suteiks galimybę Jums vienoje vietoje įsigyti visus reikalingus komponentus tvorai statyti. Perkant daugiau, gali būti pasiūlytos nuolaidos. Žinoma, perkant internetu, taip pat galima sutaupyti daug laiko, kurį galėsite skirti tvoros įrengimui. Kiekvienas iš Jūsų esate verti geriausio, o mes Jums galime padėti sutaupyti laiką ir įsigyti aukštos kokybės gaminius.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod