Filtrai

Multifunkcinės

 

Vienas iš multifunkcinių kopėčių pasirinkimų yra prailginamos kopėčios - sudarytos mažiausiai iš dviejų dalių. Tai universalus pasirinkimas, kuris praverčia naudojant įprastiems darbams, bei kai reikia palypėti aukščiau, nes galima ištiesti papildomą prailginamų kopėčių dalį. Už buitines tiesias kopėčias jos yra funkcionalesnės, kompaktiškesnės, tačiau - sunkesnės.

 

Universalios kopėčios - gali būti naudojamos tiek atremiant jas į objektą, tiek pastatant su išstumiama dalimi. Šios kopėčios pasižymi didelėmis panaudojimo galimybėmis bei saugumu, kurį užtikrina stabilizatorius bei neslystantys galiniai padai.

 

Profesionalios kopėčios - gali būti naudojamos kaip pasvirusios, prailginamos ir laisvai pastatomos kopėčios su ištraukiama kopėčių dalimi. Ne tik funkcionalios, bet ir patogios, savaime užsifiksuojančios, kai reikia transportuoti. Itin saugios - su plačiu stabilizatoriumi ir slidžiam paviršiui atspariu padu bei kištukais.

 

Mūsų asortimente taip pat rasite KRAUSE gamintojo MultiMatic ir TriMatic multifunkcines kopėčias. MultiMatic pasižymi savo universalumu: galima naudoti kaip pasvirusias kopėčias, laiptų ar darbo platformą, bei yra lengvai sulankstomos. TriMatic - skirtos naudoti viduje ar lauke, kaip pastatomos ir atremiamos kopėčios.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 19

Visos multifunkcinės kopėčios pasižymi plataus panaudojimo galimybėmis. Itin funkcionalios, lengvai transportuojamos, saugios KRAUSE gamintojo kopėčios - reikalingos kiekvienam meistrui profesionalui.

 

Mūsų siūlomam asortimente KRAUSE kopėčios yra aliuminės - lengvos, atsparios korozijai, todėl gali būti naudojamos atliekant darbus tiek lauke, tiek viduje.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod