Filtrai

Galingumas
Produkto tipas
Gamintojas
Baterijų įtampos lygis

Saulės inverteriai

 

Saulės energijos gamyba ant stogo yra procesas, kurio metu saulės elementai paverčia saulės šviesą į nuolatinės srovės (DC) energiją. Tačiau tokia energija naudojimui netinka, dauguma namų ir įmonių yra prijungti prie kintamosios srovės (AC) maitinimo. Inverteriai (arba įtampos keitikliai) nuolatinę srovę keičia į kintamą, kuri yra naudojama mūsų namuose.

Inverteris gali būti: 

  • prie skirstomųjų tinklų prijungtas (on-grid);
  • prie skirtomųjų tinklų neprijungtas (off-grid);
  • hibridinis (on-grid with battery backup power);
  • inverteriai su akumuliatoriais.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 70

Prie tinklos prijungtas inverteris. Tinkle esantis inverteris yra sinchronizuojamas su elektros tinklu, todėl nepanaudojama elektros energija gali būti perduodama į elektros tinklą. Kadangi tokia sistema neturi jokių baterijų, ji visiškai yra priklausoma nuo elektros tinklo.

Prie tinklo neprijungtas inverteris. Šiuo atveju energijos perteklius yra neperduodamas į bendrą  elektros tinklą, bet inverteris yra prijungiamas prie baterijos. Tokia sistema, nors ir garantuoja elektros nepriklausomybę, šiuo metu yra gan brangi, nes baterijų kainos yra didelės, todėl itin prailgina saulės elektrinės atsiperkamumą.

Hibridinis inverteris. Tai tarpinis variantas tarp aukščiau aprašytų dviejų tipų. Tokia sistema veikia sinchroniškai su elektros tinklu, tačiau pirmiausia perteklinė energija yra kaupiama baterijose, o kai baterijos jau būna įkrautos, tada elektros perteklius perduodamas į elektros tinklą. Atsijungus elektros tinklui, sistema persijungia į autonominį režimą ir, saulės elektrinei nustojus gaminti energiją (pvz. nakties metu), elektros prietaisų veikimui naudojama  akumuliatoriuose sukaupta elektros energija.

Inverteriai su akumuliatoriais. Inverteriai, kurie turi akumuliatorius. Tokie inverteriai yra naudojami pavyzdžiui nameliuose ant ratų.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod