Filtrai

FASADAS
Tinkai
Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis silikoninis tinkas yra vienas svarbiausių eksterjero elementų. Paskutiniu metu yra itin populiaru būsto išorę dengti silikoniniu strūktūriniu tinku, kuris turi savaiminio išsivalymo efekta. Tokia danga tampa atspari aplinkos, oro teršalams bei kitiems nešvarumams. Pastebėtina, jog šis tinkas yra itin mėgstamas specialistų dėl jo elastingumo, leidžiančio be jokio vargo padengti bet kokį pagrindą. 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 3

Žinomų gamintojų, tokių kaip Alpol, Ceresit, Caparol, Sakret ir kitų siūlomi tikai yra praturtinti priedais, kurie apsaugo nuo pelėsio, grybelių, dumblių plitimo. Klientai, kurie pirmenybę teikia silikoniniam arba akriliniam tinkui, mūsų internetinėje parduotuvėje Statybapigiau.lt taip pat turės iš ko rinktis. 

Jeigu nežinote, kuris gaminys yra jums tinkamiausias, jeigu jums reikia pasikonsultuoti, tai internetinės parduotuvės Statybapigiau.lt konsultantai patars ir padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Jums bus suteikta detali konsultacija ir turėsite išsirinkti geriausią dekoratyvų arba universalų tinką, kuris jūsų būstui užtikrins estetišką išvaizdą ir ilgaamžiškumą. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod