Filtrai

Spalva
Skardos storis

Lygi skarda

 

Lygi skarda - naudojama plieninių stogų žaliavai, kamino apskardinimui, palangių ir parapetų gamybai, įvairių kampų, profilių gamybai. Tai ya karštai cinkuota plieninė skarda. Pagrindiniai plieninės skardos atsparumą nurodantis rodikliai yra plieno liejinio storis ir cinko sluoksnio storis.Mūsų siūlomo plieninio lakšto cinko sluoksnio masė yra 225 – 350 g/m2, skarda padengta plevele (poliesterio sluoksniu) kurio storis 0,45 mm. - 0,5 mm. Atstovaujame žymius Europos ir pasaulio gamintojus: Marcegaglia, ArcelorMittal, SSAB ir pan.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 20

Žinoma, kad lygi skarda yra panaudojama labai įvairiems darbams atlikti, skirtingoms konstrukcijoms ir panašiai, tad svarbu, kad ji būtų tik pačios geriausios kokybės, kadangi ir tuomet rezultatas bus ilgaamžis ir patikimas. Statybapigiau.lt lygios skardos internetu pasiūla yra tikrai gausi. Turime skirtingos skardos, kuri kinta savo charakteristikomis, tad kuo daugiau dėmesio smulkmenoms pavyks skirti – tuo tikresnis galite būti dėl rezultato, kuris dažnai ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta poreikius.

Svarbiausia, kad lygi skarda yra patvari ir tuo pačiu atspari aplinkos poveikiui, tad, tinkamai parinkus skardą, galėsite būti ramus dėl ilgaamžiškumo ir kokybės, kurios ir siekia daugelis. Pirmiausia kinta lygios skardos storis ir tai yra vienas svarbiausių rodiklių, kuris lemia – kuri skarda yra tinkama būtent Jums. Tiksliai žinodami – ką planuojate su skarda atlikti, kokiam tikslui ji bus naudojama – mūsų specialistai gali patarti ir dėl to, kokio storumo skarda Jums yra reikalinga. Žinoma, kinta ir parduodami kiekiai įvertinami metrais, tad apskaičiuokite – kiek jums jos reikia. Praktika rodo, kad visada geriau įsigyti šiek tiek daugiau. Jeigu vėliau suprasite, kad jums reikia tokios pačios skardos įsigyti papildomai, tai padaryti gali būti kėblu – gali skirtis skirtingų partijų atspalviai.

Sekite mūsų pasiūlymus naujienlaiškiuose, socialiniuse tinkluose, pasinaudokite akcijomis, specialiais pasiūlymais, tapkite lojalumo programos SAVAS dalyviu ir įsigykite skardą pigiau. Mūsų tikslas – kad statybos būtų malonumas, o ne darbas.

 

Mūsų siūloma lygi skarda yra labai įvairi, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Siūlome ir labai įvairius kiekius. Nuo mažesnių, kuriuos dažniausiai užsako privatūs asmenys, kurie atlieka darbus patys sau, iki verslų, kuriems dažniausiai reikia kur kas didesnių kiekių, tad jie stengiasi įsigyti ne tik gerą kokybę, tačiau tikisi ir neblogos kainos. Išties, lygios skardos kainos kinta ir mes galime pasiūlyti konkurencingas, kurios tikrai patenkins kiekvieno asmens poreikius.

Jeigu norite, kad lygi skarda Jums kainuotų kuo pigiau – siūlome sekti akcijas, kurias mes siūlome reguliariai. Tai leis sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu, kad rasite tokią kokybę, kurios Jums labiausiai reikia. Ir siūlome nepamiršti, kad renkantis reikia įvertinti ne tik kainas, tačiau ir kitus rodiklius. Svarbiu yra spalvinė gama, kuri labai plati, tad skarda padeda ne trik atlikti tam tikrus darbus, konkrečias funkcijas, tačiau ir pasirūpinti stiliumi, kuris, esame tikri, kad daugeliui yra ne ką mažiau svarbus.

Katalogas yra nuolat pildomas, tad sekite mūsų pasiūlymais, pasinaudokite galimybėmis ir įsigykite geriausios kokybės skardą pagal jums labiausiai tinkamą charakteristikas. Viskas – vienoje vietoje, Jūsų patogumui. Norime, kad bet kokie statybų darbai – keltų Jums šypseną.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod