Filtrai

Spalva
TVORA
Segmentinės tvoros
Segmentinės tvoros juosta

Segmentinės tvoros juosta

 

Juostos tvoros segmentui yra gaminamos iš ilgaamžio ir ultravioletiniams (UV) spinduliams atsparaus PVC plastiko. Šis plastikas atlaiko didesnius temperatūrų svyravimus, todėl tarnauja ilgai. Tvoros juostos segmentinei tvorai saugo nuo nepalankių oro sąlygų, dulkių ir šiukšlių. PVC juostos nereikalauja papildomos nuotalinės priežiūros. Jos yra pritaikomos 2D ir 3D segmentinėms tvoroms, tinklinėms tvoroms, įvairioms pertvaroms, balkonams. Toks aptvėrimo sprendimas tinka pramoniniams ir privatiems objektams. Juostos yra gaminamos įvairių spalvų, pagal RAL paletę.  

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 17

Juosta segmentinei tvorai yra puikus pasirinkimas, kai norisi privatumo kieme čia ir dabar, o kieme jau yra sumontuota segmentinė tvora. Tvoros juosta padeda ne tik užtikrinti privatumą savo kieme, tačiau tai yra ir puikus pasirinkimas ketinantiems atnaujinti esamą segmentinę tvorą, tačiau nenorintiems investuojant daug laiko ir pinigų. Segmentinės tvoros juostas rekomenduojame rinktis, jeigu:

  • Reikia sukurti privatumą savo balkone arba namų kieme.
  • Gyvenate šalia judrios gatvės ir norite apsisaugoti nuo dulkių, automobilių keliamo triukšmo.
  • Jūsų tikslas apsisaugoti, nuo vėjo gūsių, pūgos.  
  • Norite pokyčių savo kieme, tačiau nenorite į tai investuoti nei daug laiko, nei pinigų.

Juostos segmentinei tvorai yra ekonomiškas, lengvai montuojamas, tačiau didelius pokyčius užtikrinantis sprendimas. Jeigu susidomėjote šiuo produktu, tačiau niekaip negalite apsispręsti, kuris gaminys Jums yra tinkamiausias, susisiekite su statybapigiau.lt konsultantais ir detali konsultacija Jums bus suteikta nemokamai. 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod