Filtrai

Spalva
TVORA
Tvoralentės
Skersiniai ir tvirtinimai

Skersiniai ir tvirtinimai

 

Tveriant plieninių tvoralenčių tvorą, be pačių tvoralenčių, yra reikalingi tokie tvoros elementai, kaip tvoros stulpai, skersiniai tvorai, skersinių laikikliai. Tvoros skersiniai tvoralentėms yra svarbus plieninių tvoralenčių jungimo elementas, o skersinių laikiklių paskirtis yra užtikrinti, kad skersiniai butų saugiai ir tvirtai pritvirtinti prie tvoros stulpų.     

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 7

Skersiniai yra gaminami iš cinkuotos skardos ir dažomi milteliniu būdu. Kokybiški skersiniai tvorai yra ilgaamžiai ir nereikalauja papildomos priežiūros. Renkantis skersinius tvorai reikėtų atsižvelgti į skersinio ilgį, sienelės storį. Skersiniai tvorai yra derinami prie tvoralenčių spalvos, todėl reikėtų rinktis skersinius tokios pačios spalvos, kaip ir tvoralentės.

Laikikliai skersiniams gali būti dviejų rūšių. Vieni yra įkišami plieniniai, o kiti laikikliai yra apgaubiantys, pagaminti iš PVC. Įkišami plieniniai skersinių laikikliai yra pagaminti iš cinkuotos skardos ir nudažyti milteliniu būdu. Apgaubiamieji skersinio laikikliai yra pagaminti iš kokybiško PVC. Šie laikikliai yra atsparūs nepalankioms aplinkos sąlygoms, didesniems temperatūrų skirtumams.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod