Filtrai

Spalva

Sofitas

 

Plieninis sofitas, arba kitaip vadinamos, plieninės dailylentės, fasado plokštės - tai puiki namų, pastogių, pavėsinių ir garažų išorinių sienų apdaila. Taip pat tai puikus stogų karnizų, briaunų apdailos pakalimas. Vertėtų pabrėžti, kad fasado apdailai yra naudojamas sofitas be perforacijos. Stogų karnizams ir briaunoms naudojamas perforuotas sofitas, kuris leidžia stogui „kvėpuoti“ bei apsaugo nuo kritulių ir kito aplinkos poveikio. Plieninės fasado plokštės yra patvarios ir nedegios.

 

Pagrindiniai plieninių sofitų privalumai:

Didelis atsparumas deformacijoms: plieninis sofitas, veikiamas skirtingų temperatūrų, nesikraipo ir išlaiko savo formą.

Platus padengimų ir spalvų pasirinkimas: poliesterio ir matinio padengimo sofitas gali būti rudos, grafitinės bei juodos spalvos. Taip pat siūlome itin platų medžio imitacijos padengimų sofitą, kuris puikiai imituoja natūralią medieną, tačiau priešingai nei mediena nereikalauja impregnavimo ir kosmetinių procedūrų. Sofito prekių aprašymuose rasite spalvų pavyzdžius.  

Lengvas montavimas: sofito montavimas yra nesudėtingas, todėl jo montavimui nėra reikalingos specialios kompetencijos.

Geras stogo vėdinimas: naudojant sofitus su daline arba pilna perforacija, paviršius yra gerai vėdinamas.

Ilgalaikė garantija: plieniniams sofitams gamintojai suteikia 10 metų garantiją.

 

Jeigu apie šiuos gaminius Jums reikia daugiau informacijos, rekomenduojame susisiekti su Statybapigiau.lt konsultantais, kurie suteiks reikalingą informaciją ir pateiks pasiūlymą.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 11

Plieninis sofitas yra apdailos medžiaga, naudojama stogo karnizų, stogų briaunų, pavėsinių, prieangių ir kitokių paviršių apdailai. Plieninis sofitas apsaugo paviršių nuo kritulių ir aplinkos poveikio, be to, perforuotas sofitas leidžia stogui laisvai „kvėpuoti“. Sofitas be perforacijos yra tinkamas ir pastato fasadui.

Plieniniai sofitai yra specialios plokštės, skirtos stogo karnizo ir dvišlaičių perdangų, terasos lubų ir verandos apkalimui. Plieniniai sofitai gali būti be perforacijos, su daline perforacija, su pilna perforacija.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod