Filtrai

Spalva
Stulpo ilgis
Sienelės storis
Plieno padengimas

Stulpai tvoralentėms

 

Metaliniai tvoros stulpai naudojami montuojant įvairaus tipo tvoras. Stačiakampiai stulpai pasižymi dideliu ilgaamžiškumu. Jie yra cinkuoti, o tada nudažyti milteliniu būdu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad rinkoje pasitaiko atvejų, kai parduodami dažyti stulpai nėra cinkuojami, dėl ko ženkliai sutrumpėja jų tarnavimo laikas, detalės tampa neatsparios net ir nedideliems įbrėžimams. Rekomenduojame prieš perkant bet kuriuos dažytus tvoros elementus, kurie bus naudojami lauko sąlygomis, įsitikinti, kad jie yra cinkuoti. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 24

Jeigu Jums reikalingi stulpai tvoralentėms – esate ten, kur ir reikia. Pas mus galite rasti labai platų stulpų (tiek stačiakampių stulpų, tiek apvalių stulpų) asortimentą. Taip pat rasite skirtingų spalvų, skirtingų aukščių ir skirtingo metalo storio stulpų.  Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kurie garantuoja, jog asortimente turimi stulpai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, gamykliškai padengti specialiomis medžiagomis, kurios apsaugos nuo neigiamo aplinkos poveikio ir korozijos. 

Stulpai tvoralentėms yra svarbus tvoros elementas, todėl juos renkantis reikia skirti pakankamai laiko. Pirkėjams ne mažiau už kokybę yra svarbi ir kaina, tačiau žinokite, kad kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus renkantis stulpus tvorai. Tačiau, visgi, sutaupyti galima per akcijas, tad sekite pasiūlymus ir tuo pačiu jais pasinaudokite. Taip pat verta daugiau dėmesio skirti ir  matmenims, kurie turi būti derinami prie poreikių bei pačių tvoralenčių arba segmentų.

Gera tvora yra tai, ko reikia kiekvienam sklypui. Juk tokiu atveju galėsite gyventi kur kas saugiau ir tuo pačiu daugiau privatumo suteikti savo kiemui, savo asmeninei aplinkai.

Jeigu nežinote, kurie stulpai tvorai Jums yra tinkamiausi, pasikonsultuokite su statybapigiau.lt konsultantais. Konsultacijos yra teikiamos nemokamai.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod