Filtrai

STOGŲ DANGA
Keramikinės čerpės

Keramikinės čerpės

 

Augantis natūralumo poreikis skatina rinktis kuo natūralesnes ir gamtai draugiškesnes stogo dangas, tokias kaip keraminės čerpės. Susidomėjimas čerpiniais stogais kiekvienais metais ženkliai didėja dėl kelių svarbių faktorių: ekologiškumo, ilgaamžiškumo, atsparumo karščiui ir pirkėjui draugiškos kainos. Pastato stogo danga iš natūralaus molio gali atlaikyti daugiau nei 100 šaldymo ir atšildymo ciklų. Keramikinės čerpės yra deginamos krosnyje, kur temperatūra yra didesnė negu 1000°C, todėl toks gaminys nepriekaištingai tarnauja net karščiausią vasarą. Laikui bėgant čerpinis stogas mažai kinta, nes šio tipo danga atspari UV spinduliuotei, ugniai ir silpnų rūgščių poveikiui. Nors keramikinių čerpių svoris yra didelis, tačiau tai yra ir privalumas, nes tokį stogą sunkiai paveiks stiprūs vėjo šuorai arba viesulas.

 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 9

Keramika ir iš jos gaminamos čerpės labai dažnai renkasi klientai, kuriems rūpi ekologija ir harmonija su gamta. Keramikinės čerpės taip pat džiugina ir ilgaamžiškumu, kuris dažniausiai pranoksta poreikius. Jos tarnauja šimtus metų ir nereikalauja daug papildomo dėmesio. Verta paminėti ir tai, kad estetine prasme keramikiniai gaminiai dažniausiai vadinami klasika, kuri visada puikiai atrodo ir tuo pačiu dera bet kurioje aplinkoje.

Jeigu nežinote, ar keramika tikrai tinka Jūsų namo stogui – visada galite pasitarti su statybapigiau.lt specialistais, kurie suteikia konsultaciją nemokamai ir kiekvienam klientui padeda išsirinkti prekes, kurios labiausiai atitinka poreikius, finansines galimybes.

Jeigu klientas nori sutaupyti, rekomenduojame sekti mūsų naujienas, informaciją apie specialius pasiūlymus. Apie savo naujienas ir akcijas komunikuojame elektroninįje parduotuvėje, naujienlaiškiais ir socialiniuose tinkluose.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod