Filtrai

Garantinis laikotarpis
Palaikymas sandėlyje
Spalva
Produkto tipas
Plieno padengimas
TVORA
Tvoros tinklai

Tvoros tinklai

Šioje kategorijoje rasite mūsų pintų ir virintų tinklų asortimentą ir priedus, kurie yra reikalingi tokio tipo tvorai apsitverti. Mes prekiaujame aukštos kokybės tinklais. Galite rinktis pagal skirtingus aukščius, spalvas, vielos storius. Tokio tipo teritorijos aptverimai yra tinkamiausi, kai tikslas yra tiesiog nustatyti ribas, jeigu norime apsisaugoti, kad į mūsų teritoriją nepatektų laukiniai gyvūnai.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 39

Jeigu nežinote, kurios tos kitos tvoros Jums labiausiai tinka – visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie tikrai atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas. Ypač patraukliomis kainomis džiugina tvoros tinklas, kurio variacijų yra tiek daug, kad kiekvienas ras tokį, kuris ne tik jam labiausiai tinka savo charakteristikomis, tačiau taip pat ir estetika. Greta paties tinklo taip pat siūlome ir smulkmenas, kurios yra būtinos, kad tvora būtų išbaigta iki galo: vielos įtepėjąs, specialus dangtelis, replės, viela bei kitos smulkmenos. Viską, ko reikia rasite pas mus, tad Jūsų patogumui – sutaupysite daug laiko.

Tvoros garantuoja, kad gyvenimas bus saugus ir gražus. To ir tereikia bei džiugu, kad net ir pati geriausia kokybė gali kainuoti pigiai ir ne tik atitikti poreikius, tačiau ir juos pranokti.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2023 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod