Filtrai

Ilgieji profiliai

Gipso kartono plokštės, profiliai ir priemonės jiems montuoti yra laikomi sausosios statybos pagrindu. Gipso kartono profiliai naudojami norint gipso kartono plokštes pritvirtinti prie sienos, montuojant pertvarines sienas arba gipso kartono plokščių pakabinamas lubas. Statybapigiau.lt asortimente galima rasti horizontalius profilius, perimetrinius profilius, vertikalius ir horizontalius profilius pertvaroms, glaistymo kampus.  

Horizontalūs pertvarų profiliai naudojami gipso kartono pertvarų konstrukcijose, šachtoms, sienų apkaloms ir bepakabių lubų karkasui įrengti. Horizontalūs profiliai, į kuriuos įsistato vertikalūs profiliai CW, tvirtinasi prie grindų ir lubų. Vertikalūs pertvarų profiliai gelbėja montuojant šachtines sienas, gipskartonio pertvaras, sienų apkalas bei bepakabes lubas. Šie profiliai turi H formos išėmas naudojamas elektros instaliacijai nuvesti. Horizontalūs profiliai CD gelbėja įrengiant sienų apkalas ir metalinio karkaso lubas. Perimetriniai profiliai yra naudojami su sienų ir lubų apkalos sausosios statybos sistemomis.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 16

Daugeliui remonto bei statybos darbų yra reikalingi ilgieji profiliai. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau patikėkite – tokios smulkmenos labai dažnai lemia bendrą kokybę, kurios reikia kiekviename pastate. Gipso kartono profiliai naudojami norint gipso kartono plokštes pritvirtinti prie sienos, montuojant pertvarines sienas arba gipso kartono plokščių pakabinamas lubas.

Statybapigiau.lt siūlomi ilgieji profiliai internetu yra labai įvairūs, tad susipažinkite su mūsų asortimentu ir raskite tai, kas Jums labiausiai tinka ir kas leis būti ramiu, kad kartą atlikus sutvirtinimus – pakartotinai jų tvarkyti paprasčiausiai nebeteks. Gipso kartono profiliai dažniausiai yra naudojami tam kad gipso kartonas būtų stabiliai pritvirtintas prie sienos. Tik tokiu atveju pasiekiama ne tik kokybė, tačiau ir galima sutaupyti labai daug laiko. 

Mūsų siūlomi gaminiai yra labai aukštos kokybės, todėl Jums tarnaus ilgai. Taip pat norime pasidžiaugti, jog pirkėjams galime pasiūlyti ir geras kainas. Norintiems sutaupyti siūlome sekti mūsų skelbiamas akcijas, domėtis specialiais pasiūlymais. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – pati geriausia. Nepermokėkite, sutaupykite ir gaukite aukščiausios kokybės gaminius.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod