Filtrai

Spalva
Skardos storis

Lygi skarda

 

Lygi skarda yra naudojama kaip plieninių stogų žaliava, kaminų apskardinimui, palangėms ir parapetams gamimti, įvairių kampų ir profilių gamybai. Svarbiausi plieninės skardos atsparumą nurodantys rodikliai yra plieno liejinio storis bei cinko sluoksnio storis.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 20

Mūsų siūloma lygi skarda yra labai įvairi, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Siūlome ir labai įvairius kiekius. Nuo mažesnių, kuriuos dažniausiai užsako privatūs asmenys, kurie atlieka darbus patys sau, iki verslų, kuriems dažniausiai reikia kur kas didesnių kiekių, tad jie stengiasi įsigyti ne tik gerą kokybę, tačiau tikisi ir neblogos kainos. Išties, lygios skardos kainos kinta ir mes galime pasiūlyti konkurencingas, kurios tikrai patenkins kiekvieno asmens poreikius.

Jeigu norite, kad lygi skarda Jums kainuotų kuo pigiau – siūlome sekti akcijas, kurias mes siūlome reguliariai. Tai leis sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu, kad rasite tokią kokybę, kurios Jums labiausiai reikia. Ir siūlome nepamiršti, kad renkantis reikia įvertinti ne tik kainas, tačiau ir kitus rodiklius. Svarbiu yra spalvinė gama, kuri labai plati, tad skarda padeda ne trik atlikti tam tikrus darbus, konkrečias funkcijas, tačiau ir pasirūpinti stiliumi, kuris, esame tikri, kad daugeliui yra ne ką mažiau svarbus.

Katalogas yra nuolat pildomas, tad sekite mūsų pasiūlymais, pasinaudokite galimybėmis ir įsigykite geriausios kokybės skardą pagal jums labiausiai tinkamą charakteristikas. Viskas – vienoje vietoje, Jūsų patogumui. Norime, kad bet kokie statybų darbai – keltų Jums šypseną.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod