Prekių pristatymas-atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje www.statybapigiau.lt paskyrą turintis pirkėjas(registruotasis vartotojas) savo užsakymo būseną gali sekti prisijungęs prie savo paskyros adresu www.statybapigiau.lt/prisijungti.

 

MINIMALI UŽSAKOMŲ PREKIŲ SUMA

Minimali užsakomų prekių suma yra 10 eurų, neįskaičiuojant prekių pristatymo mokesčio. Jeigu prekių krepšelio suma yra mažesnė negu nustatyta minimali suma, užsakymas nėra vykdomas.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS / ATSIĖMIMAS

Užsakytos prekės gali būti pristatytos pirkėjo nurodytu adresu. Užsakytas prekes taip pat galima atsiimti iš pardavėjo sandėlių. Jeigu pasirinktame atsiimti prekes sandėlyje yra pakankamas prekių likutis, tuomet prekių atsiėmimas yra nemokamas. Tačiau, jeigu sandėlyje iš kurio pirkėjas nori atsiimti prekes prekių likutis yra nepakankamas ir tas prekes reikia pervežti iš kitų pardavėjo sandėlių, tuomet prekių atsiėmimo iš sandėlio kaina gali būti tokia, kaip ir pristatant prekes klientui į namus. Jeigu papildomai bus skaičiuojama transportavimo paslaugos kaina, tai klientas apie tai bus informuotas iš anksto ir prekių transportavimas bus vykdomas tik tada, jeigu klientas patvirtins, kad sutinka dėl papildomo apmokestinimo.

 

SVARBU! Jeigu klientas pageidauja prekes atsiimti viename iš pardavėjo sandėlių, kuriame yra nepakankamas prekių likutis ir jas reikia pervežti iš kito pardavėjo sandėlio, prekių atsiėmimo terminas gali papildomai pailgėti 5-10 d.d. Norint prekes gauti anksčiau, vietoj prekių atsiėmimo iš sandėlio, rekomenduojame pasirinkti pristatymo į nurodytą adresą paslaugą.  

 

UAB „SPgrupe“ sandėlių, kuriuose galima atsiimti prekes, sąrašas pateikiamas šio portalo skiltyje "Kontaktai".

 

PRISTATYMAS NURODYTU ADRESU

 • Pirkėjo pasirinkimu prekes pirkėjo sąskaita pristato transporto įmonė.
 • Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, dydžio ir kainos. Prieš patvirtinant užsakymą ši paslaugos kaina yra suderinama su pirkėju.
 • Pirkėjas, užsakydamas prekes ir pasirinkdamas prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
 • Įprastai prekės pristatomos pirkėjo nurodytu adresu parduodamų prekių kortelėse nurodytais terminais. Visada galioja to paties užsakymo prekių ilgiausias pristatymo terminas.
 • Pristatymai į Neringos savivaldybę nėra vykdomi. Klientui pageidaujant, pardavėjas pristatymą gali suorganizuoti, tačiau pristatymas bus papildomai apmokestintas pridedant papildomą transportavimo kainą, kurią pateiks vežėjas. Prekės klientui bus pristatomos tik tuo atveju, jeigu pirkėjas iš anksto padengs papildomus transportavimo kaštus.
 • Pirkėjas visada informuojamas apie numatomą prekių pristatymo terminą el. paštu ir (arba) telefonu, ir (arba) trumpąja (SMS) žinute.
 • Užsakius daugiau negu vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes gali būti vežamos iš skirtingų sandėlių.
 • Pristatant prekių siuntą pirkėjas arba jo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę pagal kurjerių paslaugas teikiančios (-ių) įmonės (-ių) taisykles.
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, pirkėjas arba jo atstovas turi teisę nepriimti siuntos.
 • Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Pirkėjas privalo per 3 (tris) dienas nuo prekių pristatymo momento patikrinti prekių pakuotes, kiekį, kokybę, asortimentą, komplektus ir jų komplektaciją. Jei pirkėjui per nurodytą terminą neįvykdo šios pareigos ir nepareiškia pardavėjui pretenzijų, laikoma, kad pristatytos prekės atitinka sutarties sąlygas.

 

UŽNEŠIMO IR KROVOS PASLAUGOS

 • Prekių krovos paslaugos užsakomos atskirai iki mokėjimo už prekes.
 • Už prekių krovos paslaugas moka pirkėjas.

 

ATSIĖMIMAS PARDAVĖJO SANDĖLYJE

 • Pirkėjo pasirinkimu internetinėje parduotuvėje www.statybapigiau.lt užsakytos prekės gali būti atsiimamos UAB „SPgrupe“ Lietuvos sandėliuose:
  • Jeigu sandėlyje, iš kurio pirkėjas nori atsiimti užsakytas prekes, yra tų prekių pakankamas likutis, tuomet pirkėjas tas prekes atsiima nemokamai, pristatymo ir transportavimo mokesčiai nėra taikomi.
  • Jeigu sandėlyje, iš kurio pirkėjas nori atsiimti užsakytas prekes, nėra pakankamo to prekių likučio ir prekes reikia atvežti iš kito pardavėjo sandėlio, tuomet gali būti taikomas mokestis, kuris yra lygus pristatymo mokesčiui, kurį klientas mokėtų, jeigu pageidautų, kad jo prekės būtų pristatytos nurodytu adresu. Jeigu atsiranda prievolė papildomam transportavimo paslaugos mokesčiui, klientas apie tai informuojamas iš anksto.
 • Pardavėjui paruošus prekes atsiimti, pirkėjas informuojamas el. paštu ir (arba) telefonu, ir (arba) trumpąja (SMS) žinute, kad gali atsiimti prekes.
 • Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas, jei už jas sumokama iš anksto, ir ne vėliau kaip per 3 (tris) dienas, jei už jas bus mokama atsiimant, nuo tos dienos, kai pardavėjas informavo pirkėją el. paštu, telefonu arba trumpąja (SMS) žinute, kad prekes galima atsiimti. Per nurodytą terminą prekių neatsiėmus, užsakymas gali būti atšauktas.
 • Atsiimdamas prekes pardavėjo sandėlyje, pirkėjas turi:
  • nurodyti užsakymo numerį ir pateikti išankstinę sąskaitą arba PVM sąskaitą faktūrą, jei tokia jau buvo išrašyta;
  • pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Atsiimti prekes gali tik pats pirkėjas. Jeigu atsiims kitas asmuo, užsakant prekes būtent jis turi būti nurodomas kaip prekių gavėjas. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, pardavėjas turi teisę reikalauti įgaliojimo atsiimti prekes.
 • UAB „SPgrupe“ sandėlių, kuriuose galima atsiimti prekes, sąrašas pateikiamas šio portalo skiltyje „Kontaktai“.

 

PRISTATYMO MOKESČIAI

 

Pristatymo mokesčiai nuo 2023 01 16

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod