Filtrai

Sniego užtvaros

 

Sniego gaudyklė (arba sniego užtvara) yra papildomas stogo elementas, kuris apsaugoja nuo netikėtų sniego arba ledo nuošliaužų. Sniego užtvaras rekomenduojama įsirengti aplink visą stogo perimetrą. Tačiau, jeigu nėra tam galimybių, sniego gaudyklę būtinai reikėtų įrengti bent jau ten, kur nuolat vaikšto žmonės: ties įėjimais, įvažiavimais į garažą, terasomis ir pan. Specialistai taip pat rekomenduoja sniego užtvaras įrengti stogo vietose, kuriose krisdamos sniego bei ledo nuošliaužos galėtų sugadinti žemiau esančius stogus, lietaus nuvedimo sistemą.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 11

Rekomenduojama sniego gaudytuvus (sniego užtvarus) montuoti maždaug 1m nuo karnizo linijos. Šių stogo elementų montavimo būdas priklauso nuo stogo formos ir kritulių gausumo (pvz.: Vilniaus apskrityje sniego būna daugiau negu Klaipėdos apskrityje). Sniego gaudytuvai gali būti sujungiami į ištisinį elementą arba tai gali būti pavieniai gaudytuvai. Mūsų asortimente rasite vamzdinius sniego užtvarus. Tokio tipo užtvarai yra ne tik tvirti, efektyvus, tačiau ir estetiškai atrodantys.

 

Lietuvoje sniego užtvarų įrengimui galioja tam tikri reikalavimai, kurių privaloma laikytis. Statybos tehniniame reglamente S.T.R.2.01.01(2):1999 (aktuali redakcija) yra nurodoma: „Pastatuose, kurių aukštis nuo žemės paviršiaus iki karnizo arba išorinės sienos viršaus (parapeto) didesnis kaip 10 m ir stogo nuolydis yra iki 12 proc., taip pat pastatuose, kurių aukštis iki karnizo didesnis kaip 7 m, o stogo nuolydis didesnis kaip 12 proc., būtina ant stogo įrengti ne žemesnę kaip 0,6 m tvorelę. Neatsižvelgiant į pastato aukštį, tvorelė įrengiama ant eksploatuojamų plokščių stogų, balkonuose, lodžijose, išorinėse galerijose, atviruose išoriniuose laiptuose, laiptinių maršuose ir aikštelėse“.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod