Filtrai

Spalva
Garantinis laikotarpis
Plieno padengimas
Stulpo ilgis
Sienelės storis
TOP PASIŪLYMAI
Plieninių tvoralenčių tvora per 24 valandas

Plieninių tvoralenčių tvora per 24 valandas

 

Plieninės tvoralentės – kokybiškas pasirinkimas kiekvienam, kuris nori savo sklypą apjuosti ilgaamže, estetiškai patrauklia ir tuo pačiu aplinkos poveikiui atsparia tvora. Būtent plienas – dėmesio vertas pasirinkimas, kadangi galėsite kartą apjuosus – džiaugtis jos patrauklumu ilgus dešimtmečius, tačiau nesukti galvos dėl priežiūros, kadangi ji – minimali ir nereikalaujanti nei ypatingų pastangų, nei daug dėmesio.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 45

Jeigu Jus domina plieninės tvoralentės internetu – esate ten, kur reikia, kadangi pas mus galite rasti viską ko reikia nuo A iki Ž, kad kuo greičiau Jūsų svajonių tvora apjuostų sklypą. Siūlome ne tik pačias tvoralentes, kurios kinta savo pločiu, storumu, spalva bei kitomis charakteristikomis, tačiau taip pat ir stulpus, kurie yra patvarūs, tad puikiai išlaikys visą tvorą net ir per dideles audras. Galiausiai, pas mus įsigysite ir skersinius, kurie yra būtini kiekvienai tvorai. Svarbiausia – kokybė bei suderinamumas, kurį tikrai rasite statybapigiau.lt prekybos vietoje.

O jeigu nežinote kas ir kaip, kadangi tvoralenčių bei tvorai tiesti priedų pasiūla yra per plati – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums kylančius klausimus, pateiks rekomendacijas ir pasirūpins, kad Jūsų sklypą juostų svajonių tvora. Taip, tokią tikrai gali turėti kiekvienas.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod