Filtrai

Palėpės laiptai

Palėpė namuose gali būti pati jaukiausia ir paslaptingiausia vieta. Tam, kad į ją patektumėte, yra reikalingi laiptai. Mūsų asortimente galite rasti palėpės laiptų. Palėpės laiptai MINKA yra erdvę namuose taupantis, kokybiškas ir stilingas sprendimas. MINKA asortimente yra gausus laiptų pasirinkimas pagal dydį, apkrovą, aukštį. Svarbi šių laiptų savybė – jie yra nedegūs. Palėpinius laiptus MINKA gamina MINKA holz – und Metallvevarbeitungs įmonė. Tai yra viena didžiausių laiptų ir palėpės laiptų gamintojų visame pasaulyje. Šio gamintojo pagrindinė gamykla yra Austrijoje ir veiklą vykdo daugiau negu 60 metų.

 

Dabar KRAUSE kopėčias, pastolius bei MINKA palėpės laiptus įsigyk su papildoma 15% nuolaida, pasinaudojus nuolaidos kodu UZLIPK15.

Pasiūlymas galioja lojalumo programos SAVAS nariams nuo lapkričio 21 d. iki gruodžio 12 d.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 3

Šiandien MINKA yra viena iš pirmaujančių laiptų gamintojų pasaulyje. Daugybė namų savininkų pasitiki MINKA laiptų kokybe ir ilgaamžiškumu jau daugiau nei 60 metų. Nesvarbu, ar tai yra erdvę taupantys laiptai, sraigtiniai laiptai, izoliuotos ir ugniai atsparios palėpės kopėčios, ar vaikų saugos durys – MINKA gaminys yra pirkinys visam gyvenimui.

MINKA sėkmę lemia ne tik „palėpės kopėčių kūrimas“, bet ir didelis prioritetas gamyboje naudoti atsparias dilimui, nedegias, taigi patvarias medžiagas.

 

Aukštos kvalifikacijos komanda, naudojanti naujausias technologijas, užtikrina griežčiausių saugos ir kokybės standartų laikymąsi. Ekonomiškas optimizavimas, tobula izoliavimo technologija, aukštas saugumas ir į klientą orientuotas dizainas yra nuolatiniai gamybos reikalavimai.

 

Norint sužinoti daugiau apie MINKA laiptus, rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu arba telefonu. Konsultacija yra nemokama.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod