Filtrai

Spalva
Plieno padengimas

Tvoros segmentai

 

Segmentinės tvoros yra pats paprasčiausias būdas aptverti teritoriją. Suvirintos segmentinės tvoros yra statomos ant iš anksto sumontuotų metalinių atramų. Segmentų tvirtinimui naudojami ir tvirtinimo elementai, kurie leidžia reguliuoti tvoros sekcijas, tačiau suteikia galimybę nejudinti atramų. Segmentinės tvoros panėlės yra dažomos milteliniu būdu, kuris užtikrina, kad gaminys bus apsaugotas nuo korozijos.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 22

Jeigu norite daugiau saugumo teritorijoje – tvoros segmentai yra pats paprasčiausias būdas aptverti bet kokio tipo sklypą. Nors jie dažniausiai pasirenkami kaip nuosavo sklypo aptverimo būdas, tačiau tinka ir verslo poreikiams patenkinti, kadangi yra gana pigūs, tačiau tikrai – patvarūs, tad tarnaus ilgai ir džiugins estetika, kuri, sutikite, atrodo gana universaliai.

Suvirintos segmentinės tvoros segmentai yra statomi ant iš anksto sumontuotų metalinių atramų, tad montavimas yra gana greitas ir paprastas. Daugeliui patinka tai, kad sumontuoti gali beveik kiekvienas, nereikia specialistų, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Segmentų tvirtinimui taip pat yra naudojami ir tvirtinimo elementai, kuriuos galite įsigyti statybapigiau.lt. Taigi, viskas – vienoje vietoje, kad įsigyti ko reikia tobulai tvorai būtų paprasčiau ir pigiau.

Svarbu ir tai, kad teisingai parinkti tvirtinimo elementai leidžia reguliuoti tvoros sekcijas nejudinant pačių atramų. Verta pastebėti, kad segmentinės tvoros panelės yra dažomos milteliniu būdu, tad kai pabos vienos spalvos tvora – jis gali būti greitai keičiama kita, tokia, kuri Jums tuo metu atrodo patraukliausia arba labiausiai dera prie eksterjero. Žinoma, puiku ir tai, kad dažymo būdas užtikrina, kad gaminys taps atsparesnis korozijai ir kitiems nepalankiems aplinkos veiksniams. O jeigu norite, kad tvoros segmentai Jums kainuotų pigiau – sekite nuolaidas, kurias mes siūlome dažnai.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod