Filtrai

Spalva
Plieno padengimas
TVORA
Segmentinės tvoros

Segmentinės tvoros

Pasistačius namą, šeimininkui iškyla klausimas, kaip suteikti teritorijai aplink namą privatumo bei saugumo nuo nepageidaujamų asmenų bei gyvūnų, taip pat, nužymėti savo sklypo ribas. Tad ateina laikas pasirinkti tvoros tipą. Kiekvienas žmogus nori, kad tvora būtų graži, tvirta ir ilgaamžiška. Populiariausias pasirinkimas šiai dienai rinkoje yra segmentinės tvoros. Tai efektyvus, paprastas ir ilgalaikis sprendimas. Segmentines tvoros yra ekonomiškas variantas, lengvai montuojamos. Gali būti naudojamos aptverti ne tik privačias valdas, bet ir pramonės objektus ar sporto aikšteles. Segmentinė tvora gaminama iš 4 arba 5 mm storio vielos. Taip užtikrinamas tvirtumas, didelis atsparumas ir stabilumas. Tvoros segmentai yra cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu, tai jiems suteikia atsparumą korozijai, bei gerą estetinę išvaizdą.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 59
Tarpinė segmento laikikliams, PVC 23%
Tarpinė segmento laikikliams, PVC (ID: 714)23%0,17 €0,22 € / vnt. (Su PVM)
Registruokitės ir sutaupykite
Spalva: juoda Medžiagos: PVC 
Tarpinė segmento laikikliams, PVCTarpinė segmento laikikliams, PVC
Vilnius825 vnt.Kaunas5393 vnt.Klaipėda1917 vnt.Šiauliai5690 vnt.Kėdainiai12289 vnt.Į KrepšelįPaklausti

Pagrindiniai tvoros statybos kriterijai

Siekdami suprasti, kokia tvora pateisins jūsų lūkesčius, rekomenduojame atsakyti į šiuos klausimus.

 

Uždara ar atvira?

Uždara tvora atrodys kaip siena, turės siaurus perėjimo plyšius, puikiai apsaugos teritorijos privatumą, tačiau pastatyti ją pavyksta ne visada: tik leistinose vietose. Uždara gali būti metalinė horizontali iš profilių - tvoros uždarumą galite reguliuoti pasirinkdami skirtingus profilių pločius, Aluzinc tvorą, aliuminio, plastiko ar medžio, betono blokelius, gabionus. Segmentinių tvorų privatumą taip pat galite reguliuoti naudodami tvoros juostą. Atviros tvoros riboja teritoriją, apsaugo nuo įsilaužimų, bet neišsaugos privatumo. Atviri metaliniai profiliai, dekoratyvūs su ornamentais, segmentiniai, iš tinklelio.

 

Aukšta ar žema?

Tvoros aukštis – individualus pasirinkimas. Sprendžiant, ar statyti aukštą ar žemą tvorą, reikėtų atsižvelgti į asmens privatumo, apsaugos ir įrengimo leidimų poreikius. Atkreipkite dėmesį, kad tvorai, aukštesnei nei 2-3 metrai, reikalingas atskiras leidimas.

 

 

Privalumai
Greitas montavimas
Prieinama kaina
Ilgaamžiškumas
Priežiūros paprastumas
Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod