Filtrai

Optimizatoriai

 

Galios optimizatoriai yra įrenginiai, kurie leidžia efektyvinti saulės elektrinės veikimą esant papildomam šešėliavimui / pavėsiui arba. Optimizatorius yra montuojamas tiesiai prie saulės modulio. Optimizatoriaus pagalba kiekvienas saulės modulis elektrinėje veikia atskirai. tai reiškia, kad jeigu vieno saulės modulio gamyba yra sumažėjusi, tai nedaro įtakos kitų sauls modulių energijos gamybai. Visi moduliai dirba savarankiškai.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 5

Neoptimizuotoje saulės elektrinėje, montuojant modulius, jie yra sujungiami į nuoseklią grandinę, todėl per visą grandinę tekanti elektros srovė yra vienoda. Tokioje grandinėje ant vieno saulės modulio patekus šešėliui – visa sistema generuos elektros energiją tokiu pajėgumu, kokį generuoja modulis esantis šešėlyje. Taigi, vartotojas praras dalį elektros energijos.
Čia padeda optimizatoriai, kurie užtikrina kiekvieno saulės modulio veikimą atskirai ir padeda užkirsti kelią elektros gamybos nuostoliams. Naudojant optimizatorius užtikrinama, kad prasčiausias veikiantis saulės modulis, ant kurio yra atsiradęs šešėlis, pažeistas jo paviršius, atsiradęs dulkių sluoksnis, arba dėl bet kokių kitų priežasčių sumažėjusi jo gamyba, neturėtų įtakos visos saulės elektrinės efektyvumui.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod