Filtrai

Kaminėliai

Tinkamas vėdinimas pastatuose užtikrina sveiką mikroklimatą ir gerą patalpų oro kokybę. Tinkamai veikianti ventiliacija iš patalpų pašalina: CO2, vandens garus, CO, kvapus, dūmus ir pan. Taip pat apsaugo nuo pelėsių ir kitokios drėgmės daromos žalos. Tinkamai veikianti ventiliacija nesukelia nekontroliuojamo oro srauto ir sumažina šilumos energijos poreikį dėl kontroliuojamo vėdinimo efektyvumo, pagal poreikį padidindama arba sumažindama oro cirkuliaciją. Mūsų siūlomi kaminėliai tinkami tiek šaltiems, tiek apšiltintiems stogams, turime įvairių pagrindų, todėl galėsite pritaikyti bet kokiai stogo dangai.
 

Privalumai:
Atsparūs UV spindulių poveikiui;
Greitas ir paprastas montavimas;
Didelis angos diametras. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 21

Nors gali atrodyti, kad tinkami kaminėliai yra tik smulkmena, tačiau taip – nėra. Jie garantuoja, kad pavyks užtikrinti ne tik tinkamą pastato ventiliaciją, tačiau taip pat ir saugumą, kuris yra svarbiausias naudojantis bet kokio tipo šilumos išgavimo ar kitas panašias funkcijas atliekančia pasiūla. Pirkdami kaminėlius statybapigiau.lt prekybos vietoje galite būti ramus dėl kokybės, kadangi mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurių prekių kokybę įrodo kokybės sertifikatai.

Mūsų siūlomi kaminėliai internetu yra labai įvairūs, tad renkantis visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus bei padės rasti būtent Jūsų stogui tinkamus gaminius.  Kinta jų ilgis bei plotis, žinoma, storumas, kuris turi būti derinamas prie šildymo sistemos, taip pat ir spalva, kuri dažnai turi ne ką mažiau svarbos, kadangi norisi palaikyti harmoniją. Svarbu, žinoma, ne tik geros kokybės kaminėliai, tačiau ir jų priedai: lankstus ortakio sujungimas, sandarinimo tarpinė ir kitos smulkmenos, be kurių patys kaminėliai nebūtų našūs.

Jeigu nežinote, kurie kaminėliai Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų specialistais nemokamai konsultacijai. Taip pat siūlome sekti akcijas, kurios sumažins kainas, tačiau kokybė bus ne tik tokia pat gera, tačiau ir ilgaamžė, patikima, deranti prie konkrečios sistemos.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod