Filtrai

STOGO PRIEDAI
Stogo priežiūra ir apsauga

Stogo priežiūra ir apsauga

Kad reikiamos stogo vietos būtų saugiai pasiekiamos, būtina įrengti saugos elementus. Pagal funkcijas stogo saugos elementai skirstomi į apsaugines tvoreles, sienines ir stogo kopėtėles, stogo tiltelius, sniego užtvarus.

  • Apsauginės tvorelės (arba stogo atramos) įrengiamos, kai vienu metu reikalinga ir apsauginė tvorelė, ir sniego užtvaras.
  • Sieninės ir stogo kopėtėlės turi patogius užlipti turėklus arba kopėčias su apsauginiais lankais.
  • Stogo tilteliai sudaro horizontalų paviršių ir suteikia galimybę patogiai pasiekti saulės kolektorius, kaminus ir pan. ir dirbti šalia jų.
  • Sniego užtvarai, dar vadinami sniego barjerais arba gaudytuvais, padeda apsisaugoti nuo sniego griūties. 

 

 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 19

Tam, kad pastato stogas džiugintų ilgus metus, specialistai rekomenduoja reguliariai patikrinti ir įvertinti stogo būklę. Pastebėjus stogo konstrukcijos, dangos, saugos elementų defektus, yra būtina juos pašalinti. Stogo dangų pardavėjai ir montuotojai rekomenduoja stogo apžiūrą atlikti reguliariai. Stogo dangos paviršių reikėtų apžiūrėti ir dangos būklę įvertinti vieną kartą per metus. Vertinant stogo būklę reikėtų patikrinti, kokia yra jungiamųjų detalių būklė, ar visi elementai yra gerai pritvirtinti. Juk nenorėtume, kad prasidėjusi vasaros audra ir didesnis vėjas nuplėštų ir nuneštų mūsų stogo elementus arba dangą. Jeigu stogo elementai nėra gerai pritvirtinti, bėdų sukelti gali ne tik vasaros audros, vėjai, tačiau galima turėti ir kitokių rūpesčių - dėl netinkamai pritvirtintų detalių gali prasidėti korozija, pro stogą dangą ir konstrukcijas gali prasiskverbti vanduo į pastato vidų.

Tikrinant stogo būklę, svarbu nepamiršti ir savo saugumo, todėl reikėtų sumontuoti stogo saugos elementus, tokius kaip apsaugines tvoreles, sienines ir stogo kopėtėles, stogo tiltelius ir sniego užtvartus. 

 

Kai kurie klaidingai galvoja, kad stogo priežiūra ir apsauga nėra reikalinga. Tai yra mitas. Jeigu norite, kad stogas metų eigoje ne tik atrodytų puikiai, tačiau ir savo funkcionalumu pranoktų poreikius – tokiu atveju siūlome ne tik investuoti į kokybę, tačiau ir skirti šiek tiek priežiūros, kurios nereikia daug, tačiau ji yra būtina.

Kai kurie samdosi meistrus, kadangi jiems atrodo, kad pačiam tinkamai prižiūrėti stogą bus labai sunku. Tačiau tikrai ne. Šiuo atveju svarbiausia yra tinkamos priemonės, kurias galite įsigyti statybapigiau.lt prekybos vietoje. Galiausiai reikia nepamiršti, kad tinkamai rūpintis stogu reikia visus metus, kadangi jam įtaką daro visi, bet kokie aplinkos dirgikliai nuo lietaus iki sniego, galiausiai, lapų, kurie kaupiasi ir taip kenkia stogo dangai. Nereikia daug laiko skirti priežiūrai, tačiau ji turi būti reguliari, kad efektas būtų.

Galiausiai, stogo priežiūra ir apsauga su tinkamomis priemonėmis bus gera, kokybiška, tačiau ir jų kaina – džiuginanti. Tai padeda kiekvienam rasti tai, ko reikia, kad kainuoja pigiai ir kas tarnauja ilgai. Statybapigiau.lt – vieta, kurioje rasite viską, ko reikia stogui. Mums svarbu, kad Jūsų gyvenimas būtų patogus, tad ir siūlome tokius gaminius bei įrankius, kurių reikia tam komfortui kurti.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod