Filtrai

KITOS PREKĖS
Kopėčios Krause

Kopėčios Krause

 

KRAUSE kopėčios, pastoliai - ypač aukštos kokybės vokiški gaminiai už gerą kainą. KRAUSE gamintojo kopėčios ir pastoliai yra vienas iš dažniausių pasirinkimų tarp pirkėjų. KRAUSE-Werk gamintojas turi daugiau negu 120 metų patirtį kopėčių bei pastolių technologijų gamybos ir pardavimo srityje.

 

Šių prekių gamintojas gamybos procese taiko griežtus kokybės ir saugos reikalavimus, todėl įsigijus KRAUSE pastolius, kopėčias ir kitus produktus būsite garantuotas, jog šis pirkinys Jums tarnaus ilgai, kokybiškai bei saugiai. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 64

Kopėčios ir pastoliai KRAUSE yra daugiafunkcinis produktas, pagamintas iš itin aukštos kokybės medžiagų. Gamintojui rūpi, kad jo gaminiai būti aukščiausios kokybės ir atitiktų saugumo reikalavimus, todėl nuolat atliekami tyrimai ir gaminiai yra testuojami tiek laboratorijose, tiek praktikoje. KRAUSE turi platų produktų su skirtingais parametrais asortimentą.

 

Jeigu norite įsigyti kopėčias, tačiau nežinote, kurios Jums yra tinkamiausios, susisiekite su Statybapigiau.lt konsultantais telefonu arba el. paštu. Konsultacija Jums bus suteikta nemokamai. Mūsų konsultantai išsiaiškins Jūsų individualius poreikius ir rekomenduos produktą, kuris atitiks būtent Jūsų poreikius.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod