Filtrai

Spalva
Garantinis laikotarpis
Plieno padengimas
TVORA
Tvoralentės
Plieninės tvoralentės

Plieninės tvoralentės

 

Metalinės tvoralentės yra novatoriškas produktas, kuris leis jums gauti elegantišką ir estetinę turto išvaizdą. Tokia tvora suteikia saugumo ir privatumo jausmą Jūsų šeimai ir artimiesiems. Nereikalauja priežiūros ir kasmetinio dažymo, metalinių tvoralenčių tvora ne tik išsiskirs iš kitų, bet ir sutaupys jūsų namo biudžetą. Tvoralentės gali būti montuojamos vertikaliai, horizontaliai arba iš abiejų pusių.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 16

Mes siūlome platų metalinių tvoralenčių asortimentą. Vartotojas gali pasirinkti matinę, blizgią ar medieną primenančią apdailą. Bėgiai yra pagaminti iš tinkamai parinktos plieno rūšies, kuri leidžia pasiekti norimą gaminio formą ir taip išlaikyti reikiamą tvirtumą. Dėl visiškai automatizuoto gamybos proceso vartotojas gali būti tikras, kad visi bėgiai bus vienodos išvaizdos. Be metalinių tvoralenčių, mes taip pat siūlome reikiamus tvirtinimo komponentus, t.y. stulpus, skersinius, tvirtinimo detales ir tvirtinimo varžtus. Dėl to vartotojas gali sumontuoti tvorą negaišdamas laiko ieškodamas tinkamų elementų.

Jeigu negalite išsirinkti ir nežinote, kuris sprendimas Jums yra tinkamiausias, pasikonsultuokite su Statybapigiau.lt konsultantais. Mūsų konsultacijos yra nemokamos.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod