Filtrai

Spalva
Garantinis laikotarpis
Plieno padengimas

Plieninės tvoralentės

 

Plieninės tvoralentės yra novatoriškas produktas. Plieninių tvoralenčių tvora suteikia saugumą ir privatumą. Tokio tipo tvora yra praktiškas pasirinkimas, nes nereikalauja priežiūros ir kasmetinio dažymo, kaip medinė tvora. Tvoralentės gali būti montuojamos horizontaliai, vertikaliai, iš vienos pusės arba iš abiejų pusių. Mūsų asortimente rasite gausų metalinių tvoralenčių pasirinkimą. Pirkėjas gali pasirinkti matinę, blizgią arba medieną imituojančią apdailą. Dėl visiškai automatizuoto plieninių tvoralenčių gamybos proceso yra užtikrinama, kad visi bėgiai bus vienodos išvaizdos. Kartu su metalinėmis tvoralentėmis, mes taip pat pirkėjams siūlome reikalingus tvirtinimo elementus, t.y. stulpus, skersinius, tvirtinimo detales ir pan. 

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 13

Tobula tvora yra ta, kuri Jums estetiškai yra patraukli ir tokia, kuri tarnauja daug metų, o plieninės tvoralentės puikiai atitinka šiuos du poreikius. Nieko keisto, kad daugelis žmonių, ir tuo pačiu verslų, renkasi šią opciją, kuri, kaip jau sakėme, ir graži, ir tuo pačiu kokybiška. Džiugina ir tai, kad plieninės tvoralentės yra atsparios aplinkos poveikiui, tad jokio skirtumo, ar tiesiogiai saulės spinduliai dengia paviršių, ar nuolat lyja lietus – jos tarnaus daug metų ir tuo pačiu nekeis savo išvaizdos.

Statybapigiau.lt siūlomos plieninės tvoralentės kinta savo charakteristikomis, tad siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Tvoralentės gali būti skirtingų ilgių, skirtingų pločių, taip ir skirtingų spalvų. Nors tvoralentes galima pagaminti bet kokios spalvos, tačiau pirkėjai dažniausiai renkasi skirtingų atspalvių rudas arba skirtingų atspalvių pilkas tvoralentes. Renkantis tvoralentes yra svarbu suprasti, jog jas reikėtų derinti ne tik prie tvoros stulpų, skersinių, tačiau ir pačių statinių, kurie yra sklype. Tokiu atveju visa aplinka derės ir bus estetiškai pataukli, nuosaiki. Prisiminkite, kad svarbiausia, jog pavyktų išlaikyti harmoningą balansą ir tuo pačiu įrengta tvora – būtų stabili, patikima iki mažiausių smulkmenų.

Jeigu nežinote, kurios plieninės tvoralentės labiausiai tinka, ar jos apskritai atitinka Jūsų lūkesčius – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į kylančius klausimus ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod