Filtrai

Plieno padengimas
Spalva
Garantinis laikotarpis
TVORA
Tvoros tinklai
Virinti tvoros tinklai

Virinti tvoros tinklai

Virintas tinklas - tvirtas ir patikimas cinkuotas tinklas naudojamas statybų pramonėje, tvorų statybai, liejamo stiklo sutvirtinimui ir statant narvus naminiams paukščiams, kailiniams žvėreliams. Galutinis produktas pasižymi tvirtumu ir atsparumu korozijai. Šis tinklas, po taškinio suvirinimo, yra padengiamas papildomu cinko sluoksniu. Jų gamyba vykdoma naujomis automatizuotomis mašinomis. Virintas tinklas parduodamas susuktas į ritinius.

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 6

Jeigu norite, kad Jūsų tvora iki mažiausių smulkmenų atrodytų tobulai – tokiu atveju tvoros tinklo priedai, kuriuos galite rasti pas mus – tikrai atitiks Jūsų poreikius. Siūlome labai plačią priedų pasiūlą, tad ir esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo tvoros tinklo sąvaržų iki įtempimo vielos, dangtelių bei kitų smulkmenų be kurių Jūsų tvora nebus nei tvirta, nei gražiai atrodys.

Statybapigiau.lt siūlomi tvoros tinklo priedai yra labai įvairūs. Tikimės, kad tai padės kur kas paprasčiau rasti tai, ko Jums reikia, tai, kas tarnaus ilgai. Svarbiausia, kad tvoros tiesimas nėra toks sudėtingas darbas kaip daugeliui atrodo. Dažniausiai tereikia geros kokybės dalių, kadangi jų sujungimas – tikrai paprastas. Taigi, sujungus, suderinus smulkmenas – viskas bus išbaigta, tvora Jums tarnaus ilgai, žinoma, atrodys gražiai, o to daugelis ir siekia.,

Greta tinklo priedų reikia ir paties tinklo, kurį taip pat galite įsigyti pigiau pas mus. Pasiūla yra labai plati, o kokybė dažniausiai pranoksta daugelio poreikius. Galiausiai, mūsų specialistai visada teikia nemokamas konsultacijas, kurios padės rasti tai, ko reikia ir tuo pačiu būti ramiu, kad radote priedus su garantija. Tai mes galime Jums pasiūlyti, kadangi bendradarbiaujame tik su žinomais prekiniais vardais ir dažną džiuginame jų kokybe.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod