Filtrai

Spalva
STOGO PRIEDAI
Tvirtinimo medžiagos

Tvirtinimo medžiagos

 

Bet kurio pastato statybų procese daug dėmesio skiriama statybinėms medžiagoms, jų kokybei, techninėms charakteristikoms. Mes rekomenduojame taip pat atsakingai rinktis ir tvirtinimo elementus. Net ir pačios kokybiškiausios medžiagos sutvirtintos prastos kokybės tvirtinimo elementais, praras savo funkcionalumą kur kas anksčiau, negu yra tikimasi. Todėl tvirtinimo elementų įtaka yra labai reikšminga. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės, patikimų gamintojų tvirtinimo elementų tokių kaip savigręžiai su tarpine, savigręžiai be tarpinės, kniedės, montažiniai kampai ir pan.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 13
Dažytas savigręžis su tarpine į medį K 4,8x35, Daxmer 50%
Dažytas savigręžis su tarpine į medį K 4,8x35, Daxmer (ID: 764)50%0,03 €0,06 € / vnt. (Su PVM)
Registruokitės ir sutaupykite
Matmenys: 4,8x35 Pakuotėje: 250 vnt.
Dažytas savigręžis su tarpine į medį K 4,8x35, Daxmer
Vilnius54500 vnt.Kaunas4750 vnt.Klaipėda17000 vnt.Šiauliai62000 vnt.Kėdainiai698464 vnt.Į KrepšelįPaklausti

Savo asortimente turime skirtingų tvirtinimo elementų. Jeigu nesate tikras, kurios medžiagos bei detalės yra geriausios ir Jums tinka labiausiai – visada galite pasikonsultuoti su statybapigiau.lt specialistais, kurie, išsiaiškinę Jūsų poreikius, suteikia nemokamas konsultacijas, pataria.

Mūsų asortimente galite rasti cinkuotus savigrežius arba dažytus savigręžius. Renkantis šias detales reikėtų atkreipti dėmesį į jų specifiškumą: savigręžiai į medį yra tinkami dirbant su medinėmis konstrukcijomis, o savigręžiai į metalą yra pasirenkami, kai dirbame su metalu.

Taip pat mūsų asortimente galite rasti ir tokias tvirtinimo detales kaip montažinis kampas, montažinis gegnių sujungimas, montažinė plokštelė.

Mūsų siūlomi tvirtinimo elementai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, ko jam labiausiai reikia. O jeigu nesate tikras, kurios medžiagos bei detalės yra geriausios – visada siūlome tartis su statybapigiau.lt specialistais, kurie suteikia nemokamus patarimus ir tuo pačiu atveria galimybes rasti tai, ko reikia. Ne tik pačios geriausios kokybės, tačiau ir geriausiomis kainomis, kadangi reguliariai siūlome akcijas, kurios leis Jums sutaupyti. 

O ko reikia ir ką planuojate tvirtinti? Nemažai dėmesio sulaukia cinkuotas savigręžis su tarpine į metalą, taip pat, montažinė plokštelė, montažinis kampas, kurių modelių yra labai įvairių, žinoma, ir kniedės, kurios kinta savo charakteristikomis, tad kiekvienas gali rasti tai, kas geriausiai atitinka konkrečių darbų poreikius. Pasiūla plati ne tik šiuo metu, tačiau ją ir reguliariai auginame, siūlome vis daugiau modelių, kadangi taip stengiamės patenkinti ir kiekvieno kliento poreikius.

Galiausiai, jeigu norite, kad tvirtinimo medžiagos kainuotų pigiau – siūlome sekti mūsų pasiūlymus, kurie taip pat yra reguliarūs. Akcijos kinta, plačiasi ir jų daugėją, tad būkite išmanus ir rinkitės daiktus, kurie padės puikiai atlikti darbus pigiai, ilgam laikui ir be jokio vargo. Mes Jums galime tai pasiūlyti.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod