Filtrai

Produkto tipas
Palaikymas sandėlyje
Sistemos dydis
Gamintojas
Prekės ženklas
Lietvamzdžių spalva
Spalva
Plieno padengimas
Garantinis laikotarpis
STOGO PRIEDAI

Lietaus nuvedimo sistemos

Lietaus nuvedimo sistemos

 

Lietaus nuvedimo sistema yra skirta apsaugoti statinius nuo drėgmės. Naudojant lietaus nuvedimo sistemą, tirpstantys krituliai ir lietaus vanduo yra nukreipiami nuo stogo, namo sienų arba pamatų, kad  statiniai gautų kuo mažiau drėgmės. Lietaus nuvedimo sistemos yra pritaikytos naudoti su skirtingų tipų stogo dangomis ir yra gaminamos iš skirtingų medžiagų:

 

- Plastikinė (PVC) –  pigiausias sprendimas. Tokią sistemą nesudėtinga montuoti. PVC lietaus sistema nerūdija, tačiau yra pakankamai trapi, yra jautri dideliems temperatūros pokyčiams.

- Aliuminė lietaus sistema – nebrangus pasirinkimas. Pagrindiniai minusai: gali būti pažeistas padengtos emalė sluoksnis ir prasidėti paviršių korozija, gali kraipytis dėl staigių temperatūros pokyčių.

- Plieninė lietaus nuvedimo sistema - viena iš dažniausiai naudojamų sistemų  Lietuvoje. Gaminama iš aukščiausios kokybės plieno su cinko danga. Gamybos technologija užtikrina, kad paviršius būtų kuo atsparesnis pažeidimams ir aplinkos pokyčiams. 

- Lietaus sistema iš vario - viena brangiausių lietaus nuvedimo sistemų, tačiau ji yra ilgaamžė, nerūdija, gali tarnauti iki 100 metų.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 147
Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „Statau PATS“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2022 © UAB „Statau PATS". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod