Filtrai

Spalva
Plieno padengimas
TVORA
Segmentinės tvoros
3D tvoros segmentai

3D tvoros segmentai

 

Segmentinės tvoros yra pats paprasčiausias būdas aptverti bet kokio tipo teritoriją. Suvirintos segmentinės tvoros segmentai yra statomi ant iš anksto sumontuotų metalinių atramų. Segmentų tvirtinimui taip pat yra naudojami ir tvirtinimo elementai. Teisingai parinkti tvirtinimo elementai leidžia reguliuoti tvoros sekcijas nejudinant pačių atramų. Pastebėtina, kad segmentinės tvoros panelės yra dažomos milteliniu būdu. Toks dažymo būdas užtikrina, kad gaminys taps atsparesnis korozijai ir kitiems nepalankiems aplinkos veiksniams.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 21

Kai reikia kokybiškos tvoros, kuri nebūtų labai brangi – tvoros segmentai yra geriausias pasirinkimas. Daugelis žmonių sutinka, kad kainos ir kokybės santykis dažniausiai labai maloniai nustebina, o stiliaus – irgi džiugina, kadangi kinta segmentų stilius, tad kiekvienas gali rasti tokį variantą, kuris jam yra pats gražiausias.

Žinoma, tvoros segmentai labiausiai džiugina ne stiliumi, nors ir jis tikrai svarbus. Tačiau būtent savo patvarumu, kuris išlieka toks pat kokybiškas net ir esant blogoms oro sąlygoms visą laiką. Jokio skirtumo, kur tvora bus montuojama – ji atlaikys ir nuolatinę drėgmę ir tuo pačiu tiesioginės saulės spindulius, kurie pasislepia tik nakties metu. Ilgų metų eigoje gali kiek pakisti spalva, tačiau ir tai – lengvai išsprendžiama, kadangi tvora gali būti greitai dažoma milteliniu būdu ir atgaivinama be jokio vargo čia ir dabar.

Jeigu jus domina tvoros segmentai – statybapigiau.lt yra ta vieta, kur rasite labai plačią jų pasiūlą.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod