Filtrai

Sistemos dydis
Spalva
Garantinis laikotarpis

Plieninė, STRUGA matinė

 

Plieninė lietaus nuvedimo sistema STRUGA - tai vienas geriausių pasirinkimų Jūsų namui arba kitokiam statiniui. Ši lietaus nuvedimo sistema užtikrina, kad lietaus arba tirpstančio sniego vanduo bus tvarkingai surinktas ir nuvestas į tam skirtą vietą. Teisingai sumontuota ir kokybiška lietaus nuvedimo sistema padės apsaugoti Jūsų namo stogą, sienas, pamatus nuo perteklinio vandens ir drėgmės.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 36

STRUGA plieninės lietaus nuvedimo sistemos gamybai yra naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia įranga. Tai patvari sistema, atlaikanti kasdieninį neigiamą aplinkos poveikį. Tai pat pastebėtina, kad STRUGA matinė plieninė lietaus nuvedimo sistema ir kiekvienas jos elementas yra atsparūs įvairiems smulkiems įbrėžimams bei pažeidimams.

STRUGA gaminama iš itin kokybiško plieno. Gamybos procese naudojamas plienas užtikrina standumą, plastiškumą ir sistemos komponentų ilgaamžiškumą. Šios sistemos sudedamosios dalys iš abiejų pusių yra padengtos cinko sluoksniu, kuris jas apsaugo nuo rūdžių, korozijos ypač įbrėžimų arba įpjovimų vietose. STRUGA sistemos gamybos technologija užtikrina, jog elementai ilgą laiką nepakeis savo spalvos, nebluks.

 

Norintiems, kad stogo danga iki mažiausių smulkmenų būtų išbaigta – reikia pasirūpinti priemonėmis ir plieninė, STRUGA matinė danga bei kitos smulkmenos yra tai, ko reikia pirmiausia. Mes suprantame, kad stogo dengimo metu reikia labai daug smulkmenų ir danga dažniausiai yra tik viena detalė iš daugelio. Štai todėl siūlome labai plačią pasiūlą, kuri ir apima visas detales, kurios reikalingos Jūsų stogo dangai. 

Žinoma, pasiūla dažnai tokia plati, kad ne visada pavyksta rasti tai, ko reikia. Štai dėl to statybapigiau.lt konsultantai teikia nemokamus patarimus, kurie, tikimės, kad pasirūpins greitomis ir tuo pačiu paprastomis statybomis, kurios ne tik atitinka poreikius, tačiau ir juos pranoksta.

Galiausiai plieninė, STRUGA matinė danga bei kitos smulkmenos Jums kainuos pigiau palaukus akcijų, kurias mes siūlome reguliariai. Sekite jas ir tuo pačiu pasinaudokite pasiūlymais, kurie prieinami kiekvienam. Galiausiai, investuokite į kokybę, rinkitės sertifikuotas dalis, kadangi kai norisi, kad stogas Jums tarnautų daug metų be jokių defektų ir problemų – kokybė kainuoja. Tačiau juk ji ir atsiperka, tiesa? Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas rastų tai, ko jam reikia, tad nuolat plečiame pasiūlymus, investuojame į naujus gaminius, kurie padeda tiek stogo dengimo, tiek kitus darbus atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau. Esate verti geriausio.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod