Filtrai

Spalva
Garantinis laikotarpis
Skardos storis
Plieno padengimas

Trapeciniai profiliai

 

Trapecinis profilis yra ekonomiška danga, kurią galima naudoti stogų ir fasadų dengimui. Trapecinio profilio lakštai gali būti naudojami nuosavų namų, garažų, nedidelių pastatų stogams dengti. Tai pat trapeciliai profiliai gali būti naudojami įvairios paskirties (garažų, ūkinių pastatų) sienų dengimui. Trapeciniai lakštai - saugus ir komfortabilus sprendimas statybose, nes užtikrina, kad lakštai, veikiami aplinkos, daugelį metų nepraras savo pirminės formos, struktūros bei funkcionalumo. Trapecinį profilį verta rinktis nes jo forma yra paprasta, estetiška išvaizda, galimas skirtingų profilio aukščio pasirinkimas.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 7

Jeigu Jums reikalingas labai geras kainos ir kokybės santykis – tokiu atveju trapeciniai profiliai yra tai, kas tikrai atitiks Jūsų poreikius. Svarbiausia, kad jie tinka daugeliui NT nepriklausomai nuo to, ar tai yra gyvenamojo tipo objektas, ar verslo pobūdžio statinys. Tik rinktis reikia labai detaliai, kad pavyktų rasti variantą, kuris Jums tinka iki mažiausių smulkmenų. Toks, kuris papuoš aplinką ir tuo pačiu Jūsų namus bei, žinoma, apsaugos juos, o tai ir yra svarbiausia.

Kadangi mūsų siūlomi trapeciniai profiliai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Paieškai visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie labai nuoširdžiai ir nemokamai konsultuoja. O jeigu paieškai skirsite dar daugiau laiko – visada galite sekti mūsų akcijas, kurios sumažina kainas dar labiau, tačiau kokybė – tokia pat puiki, tarnaujanti ilgai ir iki mažiausių smulkmenų patenkinti poreikius.

Trapeciniai profiliai yra labai geras pasirinkimas tiems, kurie taupo, tačiau taip pat siekia ir ilgaamžės kokybės. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, o tuo pačiu ir patraukliai atrodo. To daugelis ir ieško, kadangi norisi kartą sutvarkius stogą daugiau nebesukti galvos dėl jo funkcionalumo.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod