Antikondensacinė plėvelė yra naudinga ir todėl, kad sulaiko iš apačios kylančius vandens garus – taip nuo neigiamo poveikio apsaugoma ir viršutinė stogo danga. Montuojant hidroizoliacinę plėvelę būtina palikti ventiliacinį tarpą, kuris garantuoja tinkamą kondensatą sugeriančių plaušelių efektyvumą ir visos stogo konstrukcijos vėdinimą. Svarbu žinoti, kad antkondensacinės plėvelės (skirtingai nuo difuzinių plėvelių) nepraleidžia vandens garų, todėl dažniausiai naudojamos įrengiant palėpes ir nešildomus stogus.
Aukštos kokybės antikondensacinė plėvelė greitai ir efektyviai pašalina perteklinę drėgmę, nukreipdama ją į vandens surinkimo latakus, taip apsaugant stogo karkasą ir užtikrinant konstrukcijos sausumą. Plėvelės taip pat padeda išvengti iš apačios kylančių vandens garų poveikio stogo dangai, apsaugodamos ją nuo korozijos ir kitų neigiamų veiksnių. Montuojant antikondensacinę plėvelę, labai svarbu palikti ventiliacinį tarpą, kuris užtikrina tinkamą stogo vėdinimą ir plėvelės efektyvumą.
Reikia pabrėžti, kad antikondensacinės plėvelės, skirtingai nei difuzinės, nepraleidžia vandens garų, todėl jos dažniausiai naudojamos įrengiant palėpes bei nešildomus stogus. Jos yra patikimas sprendimas, kai siekiama užtikrinti ilgalaikę stogo konstrukcijos apsaugą nuo drėgmės ir oro sąlygų poveikio, taip prisidedant prie viso pastato ilgaamžiškumo. Naudojant šias plėveles, galima išvengti pelėsio atsiradimo, medžiagų irimo ir kitų drėgmės sukeltų problemų.