Filtrai

Plėvelės rūšis
Plėvelės tankis
Garantinis laikotarpis
Sistemos dydis
Spalva
TOP PASIŪLYMAI
MIKKO produktai

MIKKO produktai

 

Statybapigiau.lt asortimente rasite platų prekinio ženklo „MIKKO“ prekių pasirinkimą: plieninę lietaus nuvedimo sistemą, garo izoliacines, priešvėjines, difuzines statybines plėveles bei segmentinės tvoros juostas. 

- „MIKKO“ lietaus nuvedimo sistemos yra aukštos kokybės, pagamintos iš kokybiško plieno PUR COAT, kuris yra iš abiejų pusių dažytas, atsparus korozijai ir ilgus metus išsaugo puikias estetines savybes. Visiems „MIKKO“ lietaus nuvedimo sistemos elementams suteikiama 30 metų garantija. 

- Statybinės plėvelės iš „MIKKO“ yra itin dažnai sutinkamos tiek statant, tiek renovuojant namus. Rinkitės iš didžiulio statybinių plėvelių pasirinkimo stogams, perdangoms, grindims ar sienoms. 

- Segmentinės tvoros juostos „MIKKO“ yra skirtos privatumui sukurti ne tik segmentinėms tvoroms, bet ir tinklinėms tvoroms arba balkonams. Jos pagamintos iš ilgaamžio, ultravioletiniams spinduliams atsparaus PVC plastiko. Šis plastikas atlaiko temperatūrų svyravimus, apsaugo nuo dulkių ir šiukšlių.  

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 74

„MIKKO“ prekės ženklo asortimente turime plieninę lietaus nuvedimo sistemą, statybines plėveles bei segmentinės tvoros juostas. Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir išsirinkite patikimas statybines prekes vienoje vietoje už gerą kainą!

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod