Filtrai

Generatoriai

 

Elektros generatorius – nepamainomas prietaisas suteikiantis elektros energijos kur nėra elektros maitinimo šaltinio arba jai dingus (pvz. dėl stichinės nelaimės ir pan.). Generatoriai gali būti benzininiai ar dyzeliniai, taip pat stacionarūs, nešiojami arba inverteriniai.

 

Vienas populiariausių pasirinkimų – benzininis generatorius pasižymi, tuo, kad yra ganėtinai ekonomiškas pirkinys ir yra nešiojamo tipo, o tai reiškia, kad jį nesunkiai galėsite atnešti ten, kur reikia. Jie gali būti plačiai naudojami ne tik namie, tačiau ir statybvietėse, stovyklavietėse ar darbe.

 

Dyzeliniai generatoriai nereikalauja didelės priežiūros ir tarnauja ilgiau nei pvz. benzininiai. Jie yra daugiau skirti tolygiam, nepertraukiamam naudojimui, kadangi yra sukurti lėtesniam veikimui ir slėgio atlaikymui.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 1

Renkantis elektros generatorių būtinai atkreipkite dėmesį ir į jo galingumą. Tiek benzininiai, tiek dyzeliniai generatoriai turi savo privalumus ir trūkumus, todėl renkantis generatorių apgalvokite savo poreikius bei kur jis bus naudojamas.

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
MokilizingasESto lizingas

2024 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod