Filtrai

Siaurapjūkliai

 

Ieškote itin tiksliai pjausiančio įrankio, tokias medžiagas kaip - medis, plastmasė, skarda? Siūlome jums akumuliatorinius arba elektrinius siaurapjūklius iš Milwaukee, DeWalt ir Stanley asortimento. 

Siaurapjūklio dėka atliksite daugybę pjovimo darbų - nuo tiesių iki išlenktų pjūvių. Akumuliatoriniai ir elektriniai siaurapjūkliai leidžia lengvai ir tiksliai išpjaustyti norimas linijas ir formas apdirbant medieną ar kitas medžiagas - plastiką, PVC vamzdžius, keramikines plyteles ar net metalo plokštes. Šis įrankis pasitarnaus ir mėgėjui buityje ir profesionalui statybų darbuose.

 

Rūšiavimas
Kiek rodyti:
Viso: 0

Rinkitės elektrinį siaurapjūklį jei jums reikalingas galingas ir nenutrūkstamo veikimo įrankis. Tiems, kas siaurapjūklį naudoja intensyviai kasdien - elektrinis siaurapjūklis - puiki išeitis - nes jis veikia nenutrūkstamai dėl elektros srovės, yra nebrangus, lengvas ir galingesnis už akumuliatorinius siaurapjūklius. Tačiau, jei jums svarbu mobilumas, norite lengvai ir laisvai dirbti, kad ir kur bebūtumėte, šiuo atžvilgiu, pranašesnis yra akumuliatorinis siaurapjūklis. Pastarasis pasižymi tuo, kad nereikia elektros šaltinio, neturi elektros laido, kuris gali trugdyti dirbti. Taip pat, dažniausiai akumuliatoriniai siaurapjūkliai turi 18 V akumuliatorių, kuris dažnai tinka ir kitiems akumuliatoriniams įrenginiams, todėl turint vieną akumuliatorių galite naudotis ne vienu įrankiu. 

 

Sužinokite naujienas pirmieji!
Susipažinkite su mūsų PRIVATUMO POLITIKA
Rekvizitai:
UAB „SPgrupe“,
Įmonės kodas 302442358
Adresas: Baltų pr. 36, LT-48196, Kaunas
PVM kodas LT100004965118
AB SEB bankas, kodas 70440
A/s LT757044060007213996
info@statybapigiau.lt
Mokilizingas

2023 © UAB „SPgrupe". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod